jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۲۴۹۶   ۰۷ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۱

بازی های آسیایی اینچئون

آرزو حکیمی هم به مدال برنز رسید

جام جم ورزشی: آرزو حکیمی در رقابت های کایاک بازی های آسیایی یک مدال گرفت و یک مدال را هم از دست داد.

آرزو حکیمی هم به مدال برنز رسید

به گزارش جام جم ورزشی ، در ادامه رقابتهای کایاک و کانو بازیهای آسیایی،‌ آرزو حکیمی در فینال کایاک تک نفره 200 متر زنان به مصاف حریفان خود رفت و با قرار گرفتن در رده سوم برنز گرفت. وی زمان 41 ثانیه و 807 هزارم ثانیه را ثبت کرد.

امروز آرزو حکیمی در رقابتی بسیار نزدیک در ماده کایاک 500 متر بانوان هم شرکت کرد اما با صدم ثانیه اختلاف مدال برنز را از دست داد و چهارم شد.

در ماده کایاک 200 متر تک نفره مردان علیرضا علی محمدی به آب زد و با ثبت زمان 36 ثانیه و 809 هزارم ثانیه چهارم شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها