jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۱۹۳۳۷   ۳۰ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۸

میلان صفر - یوونتوس یک

شادی پس از گل عجیب یک مهاجم+عکس

جام جم ورزشی: در حساس ترین دیدار هفته سوم سری آ ایتالیا یوونتوس در سن سیرو میزبان خود میلان را با یک گل شکست داد.

شادی پس از گل عجیب یک مهاجم+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، از سوی دیگر، روسونری که فصل را با اینزاگی طوفانی آغاز کرد، قصد داشت با پیروزی در این دیدار، نشان بدهد که می تواند به شگفتی آفرینی در این فصل امیدواری باشد.

اما در نهایت این کارلوس ته وز، ستاره آرژانتینی بیانکونری بود که در دقیقه 70، با یک ضربه دقیق، سرنوشت بازی را رقم زد. این سومین گل ته وز در یک هفته اخیر برای یوونتوس بود. او در دیدار هفته گذشته مقابل اودینزه و همچنین در بازی مقابل مالمو در چمپیونزلیگ هم گلزنی کرده بود.

با این پیروزی، یوونتوس 9 امتیازی شد و به صدر جدول رفت. میلان با 6 امتیاز و یک بازی بیشتر از اینتر، سمپدوریا، آتالانتا و ورونا، در رتبه سوم جای دارد.

ته وز پس از گلزنی به میلان شادی پس از گل عجیبی از خود نشان داد:

این اولین بازگشت ماکسی آلگری به سن سیرو بعد از اخراجش از میلان در ژانویه گذشته بود. او در مقام سرمربی یوونتوس مقابل تیم سابقش به پیروزی رسید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها