jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۱۴۶۴۴   ۱۷ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۱

جام جم ورزشی: سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا یک مراکشی الاصل را به تیم ملی دعوت کرده است.

یک مراکشی در جمع ماتادورها

به گزارش جام جم ورزشی ، منیر الحدادی نام بازیکن 18 ساله و مراکشی الاصل بارسلونا است که در هفته اخیر لالیگا برای تیمش به خوبی درخشید. او به تیم ملی اسپانیا هم دعوت شده، موضوعی که خودش می گوید وقتی آن را شنیده شوکه شده است.

بر طبق گفته دل بوسکه والدین این بازیکن مراکشی هم آرزو داشتند پسرشان به تیم ملی اسپانیا دعوت شود اما در نهایت این خود الحدادی بود که تصمیم به انتخاب تیم ماتادورها گرفت. البته این تصمیم عاقلانه ای بود. الحدادی 18 ساله با تیم ملی اسپانیا می تواند بزرگ ترین رقابت های فوتبالی مثل یورو 2016 و جام جهانی را تجربه کند این در حالی است که او در تیم ملی مراکش چنین فرصت هایی را تجربه نخواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر