jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۴۰۷۰   ۱۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۲۲:۲۷

جام جم ورزشی : آمار ملی‌پوشان ایران و بلژیک در دفاع، حمله و سرویس منتشر شد.

آمار ایران و بلژیک در یک نگاه

تیم ملی والیبال مردان ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله اول رقابت‌های قهرمانی جهان در شهر کراکوف با بلژیک دیدار کرد که این مسابقه با نتیجه 3 بر یک به سود شاگردان کواچ خاتمه پیدا کرد. شاگردان کواچ در ست نخست مسابقه از حریف عقب افتادند، اما در پایان 25 بر 23 پیروز شدند. ایران ست دوم را برتر از حریف آغاز کرد و توانست با نتیجه 25 بر 15 این ست را به اتمام برساند. در ست سوم اما شرایط متفاوت شد و بلژیکی‌ها بودند که با نتیجه 25 بر 20 پیروز شوند تا بازی به ست چهارم برود. در ست چهارم باز هم این شاگردان کواچ بودند که با حساب 25 بر 20 حریف را از پیش‌رو برداشتند. با این نتیجه جمع امتیازهای ایران به عدد 8 رسید و صعود شاگردان کواچ به مرحله دوم قطعی شد؛ صعودی تاریخی که پیش از این سابقه نداشت.

در این مسابقه بلژیکی‌ها با 50 امتیاز از اسپک، 8 امتیاز در دفاع و یک امتیاز از سرویس مستقیم کسب کردند و در مجموع 83 امتیاز کسب کردند؛ اما در طرف مقابل شاگردان کواچ در تیم ایران توانستند 54 امتیاز از حمله، 16 امتیاز در دفاع و 4 امتیاز از سرویس مستقیم به دست بیاورند. تیم ایران در مجموع در این مسابقه 96 امتیاز کسب کرد. تیم بلژیک در این جدال 24 اشتباه و ایران 22 اشتباه فردی داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها