jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۹۰۰۱   ۰۲ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۲

جام جم ورزشی: سرمربی تیم الکویت به تعریف و تمجید از مهاجم ایرانی تیم خود پرداخت.

تمجید سرمربی الکویت از گوچی

به گزارش جام جم ورزشی ، رضا قوچان نژاد که در جام جهانی 2014 تنها گل تیم ملی ایران را مقابل بوسنی به ثمر رساند در سه بازی که برای تیم جدیدش یعنی الکویت انجام داده هنوز گل نزده است. با این حال سرمربی الکویت از او رضایت کامل دارد.

عبدالعزیز حماده سرمربی این تیم کویتی گفت: قوچان نژاد در دیدار نخست خود در لیگ کویت خوب ظاهر شد. او بازیکن و دستاوردی بزرگ برای الکویت است. هر چند این بازیکن ایرانی در دیدار نخست خود در لیگ کویت نتوانست دروازه حریف را باز کند اما عملکرد خوبی داشت و یکی از ستاره‌های بازی بود.

او درباره شرایط تیمش گفت: طبیعی است که عملکرد بازیکنان در دیدارهای بعدی بهتر شود. در دیدار نخست معمولا بازیکنان از نظر بدنی کم می آورند اما در بازی‌های بعدی بهتر و بهتر خواهند شد. عملکرد خط دفاعی تیم در دیدار برابر السالمیه بسیار خوب بود و دیگر مشکلی در دفاع نداریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها