jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۰۳۹۶۲   ۱۹ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۵:۱۱

گروه تروریستی تکفیری داعش به مردم مناطق تحت اشغال خود دستور داد تا خانواده های کرد را برای مبادله با اسیران در دست نیروهای پیشمرگه معرفی کنند.

داعش: کردها را معرفی کنید

گروه تروریستی داعش امروز یکشنبه در بیانیه ای به شهروندان پنج استان موصل، الانبار، صلاح الدین، دیاله و کرکوک دستور داد که خانواده های کرد را معرفی کنند تا آن ها را با اسیران در بند پیشمرگه های کرد مبادله کند.

براساس این بیانیه، همه شهروندان پنج استان باید خانواده هایی را که اصالتا کرد هستند، به نیروهای گروهک تروریستی داعش معرفی کنند.

تروریست های داعش هشدار داده اند کسانی که هویت کردها را افشا نکنند با مجازات قتل، اسارت و تبعید روبه رو خواهند شد.

این گروه تروریستی از مدت ها پیش برخی مناطق عراق را به اشغال خود در آورده و مرتکب جنایت های فجیعی در این مناطق شده است.

بر اساس اعلام منابع رسمی عراقی، حدود 500 هزار نفر از ساکنان منطقه «سنجار» به دلیل پیشروی تروریست های داعش و جنایت های این گروهک تروریستی در این منطقه از خانه هاشان آواره شده و در حال حاضر هزاران خانواده اقلیت کرد ایزدی بدون آب و غذای کافی از ترس کشته شدنشان توسط داعشی ها در کوه ها به سر می برند.

بر اساس گزارش های منتشر شده از مناطق مختلف عراق و از جمله مردم مناطق سنی نشین مانند شهر موصل، نیروهای داعش مردم را مجبور به بیعت با خود می کنند و کسانی که از این کار سرباز زنند، با مجازات شدیدی مواجه می شوند.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها