jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۸۲۹۲۶   ۲۱ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۶:۳۹

عابدزاده طلبش را گرفت

600 میلیون تومان برای هیچ!

امیر عابدزاده یکی از بازیکنانی که در فصل گذشته در لیگ برتر فرصت بازی کردن پیدا نکرد 600 میلیون طلبش از این باشگاه را گرفت.

600 میلیون تومان برای هیچ!

به گزارش سایت جام جم ورزشی؛ احمدرضا عابدزاده پدر امیر که برای گرفتن طلب پسرش در روزهای اخیر مدام در حال رفت و آمد به باشگاه بود بالاخره موفق شد طلب 600 میلیونی پسرش را با گرفتن یک فقره چک وصول کند.

امیر عابدزاده در حالی موفق شد چک طلب خود را بگیرد که فصل گذشته حتی یک بازی هم برای پرسپولیس در لیگ برتر انجام نداد. شنیده می شود او علاوه بر 600 میلیون تومان پیش از این یک خودرو بی ام دبلیو هم به عنوان بخشی از قراردادش از باشگاه گرفته بود.

عابدزاده در آستانه جدایی از پرسپولیس قرار دارد، بدین ترتیب باید گفت که باشگاه پرسپولیس بیش از 600 میلیون تومان صرف هیچ کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر