jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۸۲۳۱۹   ۲۰ خرداد ۱۳۹۳  |  ۰۸:۴۰

بهترین های گروه A لیگ جهانی 2014 در پایان هفته سوم

معروف و موسوی در صدر

تا پایان هفته سوم لیگ جهانی والیبال، ایوان زایتسف ستاره ایتالیا با 112 امتیاز به عنوان امتیاز آورترین بازیکن در صدر امتیازآورترین های گروه ای قرار داد.

معروف و موسوی در صدر


به گزارش تحریریه ایروالی جام جم ورزشی،اوروش کواچویچ با 52.78% امتیاز در صدر بهترین اسپک زن گروه قرار دارد و شهرام محمودی نیز در این بخش با 49.14% امتیاز بالاتر از متی اندرسون آمریکایی و ریکاردو لوکارلی برزیلی در جایگاه هفتم قرار گرفته است.

در بخش بهترین مدافع روی تور، سید محمد موسوی با 1.00 % امتیاز در رده نخست این بخش جا خوش کرده و متئو پیانو با 0.86% امتیاز رقیب سید ایرانی است.

زایتسف در بخش بهترین سرویس زن نیز در صدر قرار گرفته و آرمین تشکری با 0.36% امتیاز سومین سرویس زن برتر این گروه است.

در بخش بهترین دریافت کننده نیز اریک شوجی با 62.50% امتیاز با اختلاف زیادی صدرنشین است و سیمونه پاروی با 54.40% امتیاز تعقیب کننده شوجی آمریکایی است. عبدالرضا علیزاده، فرهاد قائمی و میلاد عبادی پور نیز به ترتیب در رده ششم، هفتم و هشتم این بخش قرار دارند.

میر سعید معروف کاپیتان تیم ملی ایران در بخش بهترین پاسور با 6.36% امتیاز با اختلاف اندک نسبت به دراگان تراویسا در جایگاه نخست بهترین پاسور گروه تا پایان هفته سوم قرار گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر