jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۱۸۶۸ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۷:۲۷

فرانک ریبری ملی پوش فرانسوی بایرن مونیخ می گوید کودکی سختی را پشت سر گذاشت چون به دلیل زخم روی صورتش همه او را مسخره می کرده اند.

زخم ابدی بر صورت ریبری

سایت جام جم ورزشی - ریبری زمانی که دو ساله بود به همراه خانواده اش شدیدا تصادف کرد. بر اثر آن تصادف بیش از 100 بخیه بر روی صورت ریبری دو ساله زدند که آثار آن امروز در 32 سالگی او هنوز واضحا پیداست.

هفته پیش ریبری از سوی یک سایت فرانسوی به عنوان زشت ترین بازیکن دنیای فوتبال شناخته شد. ریبری اما به این موضوع اهمیتی نمی دهد. او می گوید: زخم روی صورت من ابدی است اما من از آن متنفر نیستم حتی اگر به خاطرش زشت ترین فوتبالیست دنیا شوم. من به این زخم افتخار می کنم.

عکسی از دوران کودکی ریبری را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر