jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۷۳۶۹ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۲:۵۵

قاچاقچی خیابان هاشمی تهران به نام بهنام معروف به «دالتون» از سوی ماموران کلانتری 108 نواب بازداشت شد.

به گزارش جام‌جم، در پی گزارش و شکایت‌های مردمی در کلانتری 108 نواب در ارتباط با شرارت و توزیع مواد مخدر از سوی فردی به نام بهنام معروف به «دالتون» در جنوب تهران، ماموران گشت با مشاهده این متهم وقتی قصد دستگیری او را داشتند، وی همراه یکی از همدستانش با موتورسیکلت متواری شد.

سرهنگ نازرفتار، رئیس کلانتری 108 نواب در این باره گفت: با فرار متهم و همدستش ماموران آنها را تعقیب و با شلیک هوایی موتورسیکلت متهمان را متوقف و دالتون شرور و همدستش را دستگیر کردند. در بازرسی از همدست متهم 26 بسته شیشه آماده توزیع کشف شد.

با تشکیل پروند‌ه‌ای در این زمینه هر دو متهم تحویل ماموران اداره مبارزه با مواد مخدر تهران شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر