jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۹۳۵   ۳۱ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۲

پس از جدایی از استقلال اتفاق می افتد

بازگشت آندو به قطر

آندرانیک تیموریان از امیر قلعه نویی حلالیت طلبید تا این حلالیت به خداحافظی وی از استقلال تعبیر شود.

بازگشت آندو به قطر

سایت جام جم ورزشی - البته خود آندرانیک تیموریان نیز رسما جدایی خود از استقلال را هم اعلام کرد. او که اکنون به عنوان گران ترین بازیکن استقلال در لیگ سیزدهم شناخته می شود حضوری تاثیر گذار در ترکیب تیمش داشت اما موفق نشد به همراه تیمش به هیچ جامی برسد و حتی سهمیه آسیایی را کسب کند.

تیموریان که به ازای هر دقیقه بازی در استقلال یک میلیون تومان گرفته است در آستانه بازگشت به لیگ قطر دارد. او که سابقه بازی کردن در الخریطیات را دارد دوباره از فصل آینده در لیگ ستارگان قطر توپ می زند.

بازیکن دو میلیارد تومانی استقلال هم اکنون در حال مذاکره با دو باشگاه قطری است و قطعا او را دیگر در استقلال نمی بینیم. به احتمال زیاد یکی از این دو باشگاه الخریطیات تیم سابق او در قطر است.

حال نکته‌ای که وجود دارد این است که طبق قوانین لیگ برتر اگر بازیکنی در پایان فصل قصد جدائی از باشگاه را داشته باشد، 20 درصد پایانی قرارداد خود را دریافت نخواهد کرد که اگر جدائی تیموریان از استقلال قطعی شود او تنها مبلغی معادل یک میلیارد و هشتصد و هشتاد میلیون دریافت خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر