jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۹۴۹   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۷

کروش شماره 8 را در آفریقا محک می زند

دعوت از علی کریمی به این شرط

روز به روز احتمال حضور علی کریمی در تیم ملی بیشتر و بیشتر می شود. او اکنون رویای حضور در جام جهانی را دارد.

دعوت از علی کریمی به این شرط

سایت جام جم ورزشی - حضور علی کریمی در تیم ملی محتمل به نظر می رسد اما گویا کروش برای او شرط و شروطی گذاشته است. حضور احتمالی کریمی در تیم ملی فوتبال همانند سایر ملی پوشان نخواهد بود چرا که وی مجبور به انجام تست هایی است که شاید برای یک بازیکن 35 ساله همانند علی کریمی قابل پذیرش نباشد اما از آنجایی که رویای حضور در جام جهانی را دارد حاضر است به آن تن بدهد. کروش قصد دارد جدا از سایر ملی پوشان در اردوی آفریقای جنوبی از علی کریمی تست های مختلفی بگیرد که در صورت قبولی وی در این تست ها او می تواند به ادامه حضور در جام جهانی امیدوار باشد. علی کریمی در جام جهانی 2006 نمایش ضعیفی داشت و کار خاصی انجام نداد. او را در جام جهانی 2014 می بینیم؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر