jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۱۶۵۴   ۱۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۰۸:۵۰
کویت و گینه ؛ فرصت نمایش جوانی

محمد رضاپور

آخرین بار که تیم ملی فوتبال را دیدیم بیست و هشتم آبان ماه بود. روزی که قرار بود تیم ملی در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا برابر لبنان بازی کند. بعد از آن مسابقه تا امروز که چشم اهالی فوتبال به جمال تیم ملی روشن می شود کسی تیم ملی را رویت نکرد. ظاهرا با شرایط اقتصادی و بازی های پرترافیک لیگ دلیلی هم برای این کار وجود نداشت. با اوضاع کنونی فوتبال و این برنامه هایی که از سر و کول فوتبال باشگاهی بالا می رود تیم ملی و برنامه ریزی برای آماده سازی این تیم جایی نداشت تا اینکه دوباره بازی مرحله مقدماتی جام ملت ها پیدا شد و کویت از راه رسید تا بلکه کروش را از این بابت که می تواند تیم ملی را در اختیار بگیرد خوشحال کند.اینک این تیم ملی و این زمان یک هفته ای که در اختیار سرمربی تیم ملی فوتبال است.او با حضور تعدادی از بازیکنانش در لیگ های خارج از کشور و درگیر بودن داخلی ها با لیگ قهرمانان آسیا با یکسری بازیکن جوان به دیدار کویت می رود. ایران و کویت هر دو از مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا بلیت بازی های استرالیا را گرفته اند بنابراین در برهوت بازی ملی و تدارکاتی فرصت مغتنمی برای کروش بوجود آمده تا در غیاب ستاره ها و لژیونرهای محبوبش برخی از بازیکنان جوان را آزمایش کند. کروش در فهرست جدیدش از رضا نوروزی، علی کریمی، بختیار رحمانی، محمد خانزاده، احمد آل نعمه و مهرداد جماعتی دعوت کرده که البته تعدادی از آنها سابقه دعوت به تیم ملی دارند با این وجود کروش برنامه هایش را طوری تنظیم کرده که فرصتی دوباره به جوانترها داده شود شاید از بین آنها کسی را سر تر از مهاجران فوتبال ایران پیدا کند.این بازی نمایش جوانان و آزمون آنهاست و البته باتجربه ها نیز در کنار آنها دیده می شوند.کروش بعد از بازی امروز در اولین گام تیم ملی در راه تدارکات بازی های جام جهانی، گینه را نیز پیش روی دارد.کویت و گینه هر دو می توانند شرایط را برای محک زدن جوانان توسط کارلوس کروش فراهم کنند بنابراین دیگر نباید زانوی غم بغل کرد و حسرت دعوت نکردن بازیکنانی را که در لیگ خوش درخشیدند، خورد چون کروش با چشمانی خریدارانه تاکنون لیگ را با همه نداشته هایش با بازی های بازیکنان جوانش زیر نظر داشته و می خواهد با آزمایش ترکیب های متفاوت بهترین ها را برای بازی های جام جهانی در برزیل گلچین کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها