jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۱۳۴۸   ۱۱ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۳:۲۲

به دلیل پرداخت نشدن مطالبات

اعتصاب در صبا

بازیکنان صبا به دلیل پرداخت نشدن مطالبات خود در جلسه تمرینی امروز (یکشنبه) شرکت نکردند.

اعتصاب در صبا

دومین جلسه تمرین تیم فوتبال صبای قم قرار بود از ساعت 12 امروز (یکشنبه‌) آغاز شود، اما بازیکنان این تیم تصمیم گرفتند به دلیل پرداخت نشدن مطالباتشان اعتصاب کرده و تمرین نکنند.

ملکی ، مدیر رسانه‌ای باشگاه صبای قم در گفت و گو با ایسنا، با تایید خبر فوق‌ اظهار کرد: رییس هیات مدیره و معاون مالی – اداری استعفا کرد و به دنبال آن آقای رضوی جایگزین وی در سمت ریاست هیات مدیره باشگاه شد. وی در ابتدا قول داد تا مشکلات مالی به صورت 100 درصد حل شود، اما تا این لحظه هیچ حرکتی نشده و بازیکنان تصمیم گرفتند تمرین نکنند.

وی اضافه کرد: رییس جدید هیات مدیره در یک هفته‌ اخیر امیدواری زیادی داده بود. اما بازیکنان که دیروز در تمرین‌ها شرکت کردند دیدند که هیچ خبری نیست و تصمیم گرفتند امروز هم تمرین نکنند. صبا در حال حاضر روی خط قرمز گرفته است، اگر ما مقابل ذوب آهن نتیجه‌ نگیریم، تیم به قهقرا خواهد رفت. نگاه مسئولان باشگاه باید تغییر کند. اگر قرار است صبا در لیگ برتر بماند باید به این تیم کمک کنند.

برچسب ها: صبا
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها