jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۰۶۶۱   ۰۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۲۰

پرده برداری رسمی از اختلاف کروش با آل اشپورت

این هم از برند کروش/عکس

۱

برند سرمربی تیم ملی امروز بر تن وی رونمایی شد.

این هم از برند کروش/عکس

سرمربی تیم ملی فوتبال امروز پس از تمرین تیم ملی در گفت و گو با خبرنگاران در مورد اینکه با اسپانسر پیراهن تیم ملی مشکل دارد یا خیر، گفت: این وسایل شخصی من است و می توانم برای شما هم بیاورم. امروز یک سری پیراهن بنفش آوردند که می‌توانم به عنوان هدیه بدهم.

برند شخصی کارلوس کروش که امروز صحبت از آن به میان آورد برندی با نام FOOTBALL BY است و نکته جالب اینکه جست و جوی اینترنتی نیز در این خصوص نتایج خاصی را نیز به همراه ندارد.

به گزارش فارس این برند امروز روی گرمکن کروش بود و جالب اینکه نام کروش نیز زیر این برند و روی سینه سرمربی تیم ملی نیز ثبت شده است تا به این ترتیب جنگ کروش با اسپانسر پیراهن تیم ملی یعنی شرکت آل‌اشپورت بیش از پیش آشکار شود.

برچسب ها: کروش
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۰
یه مدرسه فوتبال تو هنده
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها