jamejamonline
ورزشی ورزش های پایه کد خبر: ۶۴۳۱۳۱   ۱۶ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۳:۵۷

سرمربی ژرمنی در مسیر واترپلوی ایران

مایکل فلپس به ایران می آید

رییس فدراسیون شنا، هفته گذشته در یکی از مهم ترین اجلاس فدراسیون جهانی شنا (فینا) شرکت کرد.

مایکل فلپس به ایران می آید

به گزارش جام جم ورزشی ،جلسه کمیته مربیان فینا، پنجم بهمن در لوزان سوییس و با دعوت از رییس فدراسیون شنای ایران که عضو این کمیته است، برگزار شد. رضوانی درباره دستا وردهای حضور در این جلسه برای شنای ایران گفت: این نشست به جوامعی مثل ما نشان داد که تصمیمات ورزشی می توانند در عین پیچیدگی به سادگی و با منطق گرفته شوند. در همین راستا قرار شد پیش از مسابقه های مسافت کوتاه ، 3شناگر چهارده و پانزده ساله از 10 کشور برتر دنیا به همراه مربیانشان، اردویی 10 روزه به میزبانی دوحه داشته باشند. رییس فدراسیون شنای ایران از حضور سرمربی جدید برای تیم ملی واترپلوی خبر داد و گفت: طی 10 روز آینده قرار است یک مربی از آلمان که خودش سال ها مسوولیت هدایت تیم ملی این کشور را در سطح جوانان بر عهده داشت به ایران بیاید تا در صورت موافقت بزودی هدایت تیم ملی ایران در تمام بخش های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان را بر عهده بگیرد. البته از آنجایی که عملی شدن این برنامه به کمی زمان نیاز دارد، فعلا نام این مربی را فاش نکنیم.رضوانی در پاسخ به پرسش هایی که این روزها مبنی بر حضور تیم ملی آمریکا در ایران مطرح می شود، گفت: مطمئنا دوستان شنادوست ما باید به خوبی بدانند که حضور تیمی مثل آمریکا در ایران برای فدراسیون چه هزینه هایی در بر دارد و تا چه حد عملی شدن این موضوع غیرممکن است.اما خبر خوب اینکه من طی صحبت هایی که با مدیر فنی تیم ملی شنای این کشور داشتم از ایشان درخواست کردم در هفته های آینده سفری به ایران داشته باشد تا بتواند تیم و پتانسیل ملی پوشان ما را از نزدیک رصد کنند. هم چنین در صحبت های مقدماتی که با هم داشتیم تلاشم بر این بوده بتوانم مایکل فلپس، پرافتخارترین شناگر دنیا را به ایران بیاورم. رضوانی به مشکلات بودجه ای ورزش و در کل شنای ایران اشاره کرد و گفت:مسئولان ورزش باید ماههای عقب افتاده در حوزه برنامه ریزی را جبران کنند و بودجه مناسبی در اختیار فدراسیون ها قرار بدهند و در اجرایی کردن برنامه ها آنها را یاری کنند.

برچسب ها: شنا
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها