jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۵۹۶۱   ۲۵ دی ۱۳۹۲  |  ۱۵:۱۵

سرمربی پرسپولیس تیم ملی فوتبال را همراهی می کند

دایی در جام جهانی 2014 برزیل

تیم ملی فوتبال ایران در رقابت های جام جهانی 2014 بزریل یک مهمان ویژه دارد؛ علی دایی.

دایی در جام جهانی 2014 برزیل

سایت جام جم ورزشی - علی دایی در گفت‌وگو با خبرنگار برزیلی حاضر در تمرین پرسپولیس، در خصوص آخرین شرایط تیم ملی کشورمان در آستانه جام جهانی اظهار داشت: حضور در جام جهانی برای هر تیم و بازیکنی می‌تواند یک افتخار بزرگی باشد که خیلی خوشحالم که این افتخار نصیب تیم ما شد.

وی افزود: اگر اتفاقی نیفتد من هم برای تماشای جام جهانی به برزیل خواهم رفت و تا از نزدیک تیم کشورمان را تشویق کنم.

دایی ادامه داد:‌ امیدوارم که تیم ملی ایران در جام جهانی که در آن بهترین تیم‌های جهان حضور دارند، نتایج خوبی بگیرد و دل میلیون‌ها هوادار ایرانی را شاد کند. بازی های خوب تیم ملی در جام جهانی که یک تورنمنت بسیار سخت است ما را موفق خواهد کرد. همه تیم‌ها در جام جهانی سخت‌ کوش و همه بهترین‌های جهان هستند که در این میدان پا گذاشته‌اند. من برای تیم کشورم آرزوی موفقیت می‌کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها