مردی که به اتهام قتل دو نفر و زخمی کردن چهار نفر دیگر به اعدام محکوم شده بود، روز گذشته در شهرستان ساوه استان مرکزی به دار مجازات آویخته شد.
کد خبر: ۶۳۵۸۴۴
مرد تیرانداز مجازات شد

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده بیستم بهمن سال 1389 هنگامی در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان ساوه قرار گرفت که مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از حمله مسلحانه مردی به خانه‌ای در شهرک هدایت خبر داد و برای نجات خانواده همسایه‌اش کمک خواست.

ماموران انتظامی با اعزام به محل مشاهده کردند مرد صاحبخانه با شلیک سه گلوله کشته شده و پنج نفر دیگر نیز بر اثر اصابت گلوله بشدت زخمی شده‌اند.

با تشکیل پرونده و شروع تحقیقات از همسایه‌ها معلوم شد عامل حادثه یکی از مردان همسایه بوده است. با مشخص شدن هویت قاتل، جستجو برای دستگیری وی آغاز شد و در ادامه ماموران اطلاع یافتند یکی از افراد زخمی براثر شدت خونریزی فوت کرده است. در ادامه متهم اوایل اسفند سال 89 در شهرستان کرج استان البرز دستگیر شد و به جنایت‌ها اعتراف کرد.

در پی اعتراف تکان‌دهنده متهم، او پس از بازسازی صحنه حادثه روانه زندان شد. پرونده متهم با صدور کیفرخواست به شعبه اول دادگاه کیفری استان مرکزی ارسال و عامل جنایت به اتهام ارتکاب دو قتل به دو بار قصاص در ملاعام محکوم شد که با تائید حکم از سوی قضات دیوان عالی کشور و ارسال آن به اجرای احکام دادگستری، مرد محکوم سحرگاه دیروز در حضور خانواده قربانیان حادثه، مسئولان قضایی، انتظامی و مردم در شهرک علوی شهرستان ساوه به دار مجازات آویخته شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها