jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۲۲۸۷۱   ۱۵ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۶:۲۳

پیام سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به مناسب درگذشت "مادیبا"

کروش و نلسون ماندلا + عکس

سرمربی تیم ملی کشورمان درباره آخرین دیدارش با نلسون ماندلا صحبت کرد و مرگ او را غیرقابل باور دانست.

کروش و نلسون ماندلا + عکس

یک روز پس از درگذشت نلسون ماندلا رئیس جمهور پیشین آفریقای جنوبی و قهرمان مبارزه با آپارتاید، کارلوس کروش سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان درباره پیامی که ماندلا برای بشر به جا گذاشت صحبت کرده است.

کروش، ماندلا را شخصیتی بی نظیر در دنیا دانست که نماد بشر دوستی، عشق و احساسات است. وی در این باره گفت: دنیا امروز پس از مرگ ماندلا بیشتر از اینکه گریه کند، باید خوشحال باشد چرا که او توانست پیامی را از خود به جا بگذارد که این پیام فقط برای مردم کشورش نبود، بلکه برای تمام دنیا بود. بشر توانسته از چنین مردی این پیام را دریافت کند که این پیام صلح و دوستی بود.

سرمربی پیشین آفریقای جنوبی خاطرنشان کرد: هرگز اولین ملاقاتی که با ماندلا داشتم را فراموش نمی‌کنم. زمانی که او دست من را فشرد، قدرت دستش مرا متعجب کرد و انرژی زیادی داشت. حتی او شخصیتش هم طوری بود که با مردم با روی باز برخورد می‌کرد.

وی در خصوص آخرین دیدارش با ماندلا عنوان کرد: جام جهانی 2010 آخرین فرصتی بود که من توانستم با ماندلا صحبت و دیدار کنم. قبول کردن مرگ او برایم خیلی سخت و غیرقابل باور است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها