jamejamsima
سیما پیشنهاد جام جم کد خبر: ۶۱۹۳۴۲   ۰۵ آذر ۱۳۹۲  |  ۰۰:۳۰
غلامحسین لطفی به قتل می‌رسد!

 

"افشین قلی پور" مدیر تولید سریال "بچه‌‌های نسبتا بد" با اشاره به خلاصه قسمت بیست و پنجم، گفت: "رهی"، "همایون" و "سمیر" هر کدام تصمیم می‌گیرند که کارهای خودن را اتمام کرده و سپس با "عمو عزت" (اکبر عبدی) به کلانتری روند.
 

وی ادامه داد: "رهی" به خانه "توفیق" (غلامحسین لطفی) می‌رود و با تفنگ "حاج عزت" می‌خواهد او را به قتل برساند.
 
"
قلی پور" تصریح کرد: "سمیر" سکه‌هایش را از خانه اهدایی برداشته و با "طاها" و "محسن" قرار می‌گذارد تا آنها را رو در رو کند تا سکه‌ها را پس دهد.
 

گفتنی است؛ "حمید گودرزی" ، "مهرانه مهین ترابی" ، "آیدا فقیه‌ زاده"، "علی طباطبایی"، "میلاد کی مرام"، "اشکان خطیبی"، "پرویز پور حسینی"، "یوسف تیموری"، و بسیاری دیگر در این مجموعه به ایفای نقش می‌پردازند.

 

باشگاه خبرنگاران

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر