jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۱۸ ۱۸ مهر ۱۳۸۰  |  ۱۷:۱۶

سارق مسلح مقتول

با پیگیری پرونده قتل سارق مسلح از طلافروشی خیابان سامان در بلوار ابوذر که دو روز پیش روی داد، روز گذشته هویت مقتول که یکی از سارقان سابقه دار است، فاش شد.به گزارش خبرنگار ما، دو روز پیش 4 جوان سارق در حالی که مسلح به چاقو بودند، در ساعت 19 با مراجعه به یک طلا فروشی در خیابان سامان ، با تهدید صاحب طلافروشی از او خواستند که طلاهای موجود در مغازه را در اختیارشان قرار دهد. در پی این ماجرا، سارقان 500 گرم طلا ربودند و هنگامی که قصد داشتند از مغازه فرار کنند، صاحب طلافروشی با آنها درگیر شد که در ادامه این ماجرا، یکی از سارقان از پشت سر هدف ضربه چاقو قرار گرفت و در دم جان سپرد. در پی این حادثه ، دیگر سارقان که متوجه درگیری همدست خود شده بودند، بسرعت از محل متواری شدند و یک دستگاه موتور سیکلت از آنان در صحنه باقی ماند.گزارش خبرنگار ما حاکی است ، روز گذشته ماموران این دایره به سرپرستی سرهنگ فرج زاده با به کارگیری تمهیدات پلیس موفق به کشف هویت مقتول به نام فرید ضرابی مقدم شدند که مدتی قبل در شهرستان نوشهر به جرم سرقت زندانی بوده است .روز گذشته قاضی جنایی تهران از مردم خواست چنانچه صاحب عکس بالا را می شناسند و یا اطلاعی در خصوص سرقت از طلافروشی در خیابان سامان دارند، مراتب را به شعبه 1601 جنایی تهران و یا دایره یک آگاهی تهران ویژه مبارزه با سرقتهای مسلحانه اطلاع دهند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر