jamejamsima
سیما پیشخوان سیما کد خبر: ۶۰۶۷۳۵ ۲۳ مهر ۱۳۹۲  |  ۰۸:۲۸
خشم کی روش در نود: دیگر اینجا نمی آیم

کارلوس کی روش، پس از آنکه فردوسی پور برای بار دوم به او گفت که لیگ را نمی بیند، عصبانی شد و گفت دقعه بعد دعوت تهیه کننده و مجری نود را نخواهد پذیرفت.

سرمربی تیم ملی ایران، کلافه از سوالات عادل فردوسی پور ناگهان گفت که دیگر به استودیوی نود نخواهد آمد.
به گزارش گل، کی روش که حرف هایش را از بازی تایلند و سپس ضعف تدارکات تیم ملی آغاز کرده بود، نهایتا در سئوالاتی که پیرامون نحوه دعوت از بازیکنان تیم ملی پرسیده شد، با عصبانیت مجری نود را تهدید کرد که صداقت او را زیر سئوال نبرد.
کی روش گفت: وقتی شما می گویید من لیگ را تماشا نمی کنم، در واقع صداقت من را زیر سئوال برده اید. این وظیفه من است که بازی ها را ببینم و نود درصد بازی ها را ضبط می کنیم و دوباره می بینیم.
او شاید روی آن جمله عادل که گفت شما از تماشای بازی های لیگ می خوابید عصبانی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر