jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۰۱۷۵۲   ۰۷ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۵:۱۳

تیاگو فراگا که از معدود بازیکنان خارجی موفق تیم فوتبال پرسپولیس بود، از این باشگاه به فیفا شکایت کرد و خواستار دریافت مطالباتش شد.

یک شکایت جدید علیه پرسپولیس در فیفا

به گزارش سایت جام جم ورزشی؛ تیاگو فراگا هافبک برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس که گفته می شود پیش از این طبق مفاد قراردادش به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرده و حکم گرفته بود، پس از ناکامی در وصول مطالبات خود از این باشگاه به فیفا شکایت کرد تا پرونده جدیدی علیه پرسپولیس در کمیته حل اختلاف بازیکنان باز شود.

گویا فراگا در شکایت خود به اجرا نشدن حکم صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اشاره کرده است، اما به نظر نمی رسد این امر به منزله شکایت از فدراسیون باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر