jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۴۶۹۵۲   ۱۵ اسفند ۱۳۹۱  |  ۰۷:۵۰

فروکش کردن زمین در خیابان ولیعصر

مرگ یک کارگر در گودال پر از آب

۱

بخشی از خیابان ولیعصر در حوالی تقاطع مولوی شامگاه روز گذشته فروکش کرد و یک کارگر را به کام مرگ برد.

مرگ یک کارگر در گودال پر از آب

ساعت 21 و 35 دقیقه شب گذشته بخشی از خیابان ولیعصر ، حوالی تقاطع مولوی به طورناگهانی فروکش کرد.

به گفته شاهدان در زمان حادثه سه نفر از اهالی در محل حضور داشتند که از سرنوشت آنها خبری نیست و تاکنون جسد یکی از آنها که یک مرد کارگر است از داخل گودال خارج شده است.

جلال ملکی ، سخنگوی سازمان آتش نشانی در این باره به مهر گفت : فروکش زمین در مسیر اتوبوس های تندرو رخ داده و مشکلی را برای خودروهای عبوری به وجود نیاورده اما در محل فروکش زمین آب جمع شده است. هنوز مشخص نیست فروکش زمین به دلیل ترکیدگی لوله آب بوده یا بر اثر فروکش زمین لوله آب دچار شکستگی شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۵
خوش به حالت ای همكار گرامی كه تشنه جان ندادی و در بالای شهر در گودالی پر از آب كه برایت قبض آبیاری هم صادر نخواهد شد فوت نمودی ولی وای بر احوال ما كه معلوم نیست كجا و چگونه جان خواهیم داد. آیا قبض های برق و گاز و . . . یا این بیست درصد سال92 با این گرانی هاو یا . . .
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر