jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۶۵۳۱   ۱۳ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۱:۵۱

برای تهیه شیرینی زنجبیلی به این مواد نیاز داریم: آرد: یک و نیم پیمانه، کره: 2 قاشق غذاخوری، زنجبیل: یک و نیم قاشق غذاخوری و پودر قند: یک سوم پیمانه.

وقتی همه مواد را آماده کردید، ابتدا آرد را الک کنید، داخل ظرفی بریزید، روی حرارت ملایم بگذارید و کمی تفت دهید تا خامی آن گرفته شود، ولی یادتان باشد رنگ آن نباید تغییر کند. سپس اجازه دهید تا آرد خنک شود. حالا پودر قند و زنجبیل را با هم مخلوط کنید. این مخلوط را به آرد که خنک شده اضافه کنید. کره را هم کم‌کم به آرد و قند و زنجبیل اضافه کنید و خوب هم بزنید. حالا این مواد را روی سطح صافی قرار داده و با وردنه صاف کنید. سپس با هر قالبی که دوست دارید قالب زده و در ظرفی بچینید، شیرینی‌های شما آماده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر