jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۵۴۱۱۰۰   ۲۸ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۱:۱۴

به دلیل رفتار نامتعارف در لیگ برتر والیبال

نادی به تیم ملی دعوت نشد

نام علیرضا نادی کایپتان تیم ملی والیبال ایران در لیست جدید تیم خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی دیده نمی شود. ظاهرا رفتارهای غیر متعارف کاپیتان دلیل خط خوردن او از تیم ملی است.نادی در طول بازی های لیگ به داوری ها خیلی معترض بود.

نادی به تیم ملی دعوت نشد

به گزارش جام جم، به نظر می آید عدم دعوت علیرضا نادی به مرحله جدید اردوی تیم ملی به رفتارهای پرحاشیه او در جریان این فصل از رقابتهای لیگ برتر برمی گردد. نادی که در این فصل برای تیم شهرداری ارومیه به میدان رفت بارها کارت زرد دریافت کرد و نقش زیادی در حاشیه های به وجود آمده در والیبال ارومیه داشت. سعید معروف دیگر بازیکن شهرداری ارومیه نیز در کنار علیرضا نادی کارت های زرد متعددی را در این فصل از رقابتهای لیگ برتر دریافت کرد اما نام او در میان مدعوین به چشم می خورد.  لیست اخیر ولاسکو جا خالی های متعددی دارد که مهم ترین آن به غیبت علیرضا نادی برمی گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر