Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی کد خبر: ۵۳۶۲۷۹ ۰۸ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۷:۲۴

پس از گذشت 18 روز از تزریق صورت گرفته به بازوی بهداد سلیمی، وی تمرینات سبک خود را آغاز کرده و امید زیادی می رود مرد اول وزنه‌برداری ایران برای مسابقات آینده قدرتمندتر از گذشته به روی تخته بازگردد.

بازگشت قویترین مرد جهان


پس از گذشت 18 روز از تزریق صورت گرفته به بازوی بهداد سلیمی، قوی‌ترین مرد جهان ، وی تمرینات سبک خود را آغاز کرده و امید زیادی را به وجود آورده است تا مرد اول وزنه‌برداری ایران برای مسابقات آینده قدرتمندتر از گذشته به روی تخته بازگردد. مرد طلایی رقابت‌های المپیک لندن و جهانی آنتالیا 2010 و پاریس 2011 در چند روز گذشته با حضور در اردوی تیم ملی جوانان و نوجوانان تمرینات سبک خود را زیر نظر کوروش باقری آغاز کرده و با ادامه این روند حتی احتمال حضور این وزنه‌بردار سنگین‌وزن در مسابقات جهانی 2013 لهستان نیز وجود دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر