jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۴۵۲۰۹۰   ۲۶ دی ۱۳۹۰  |  ۲۲:۲۴

کارگردان مجموعه انیمیشن «ماجراهای حسگر» از ساخت سری دوم این اثر پویانمایی در 26 قسمت خبر داد و گفت که این انیمیشن بزودی از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

سیدعلی موسوی به ایرنا گفت: مجموعه انیمیشن ماجراهای حسگر سال 88 با محوریت موضوع‌های اقتصادی تولید شد و سری دوم این مجموعه با موضوعات متعددی از جمله هدفمندی یارانه‌ها در 26 قسمت سه تا چهار دقیقه‌ای تولید شده است.

وی با بیان این‌که گروه تولید این مجموعه را انیماتورهای شهرستان کاشمر تشکیل می‌دهند، ادامه داد: این مجموعه انیمیشن در سال 89 با تکنیک سه‌بعدی کامپیوتری تولید شد و برخی بخش‌های آن نیز با تکنیک دوبعدی ساخته شده است.

این کارگردان انیمیشن شرایط کنونی تولید آثار پویانمایی در کشور را به‌دلیل استفاده از کامپیوتر و ابزارهای ارتباطاتی نوین از جمله اینترنت رو به رشد دانست و گفت: در حال حاضر مرکز پویانمایی صبا و مراکز صدا و سیمای استان‌ها مهم‌ترین مرجع متولی و حامی انیمیشن به‌شمار می‌روند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر