jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۱۵۵۳۴ ۲۰ تير ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۰

برای کشیدن این فک ابتدا باید با اشکال منحنی هندسی مثل دایره و بیضی فرم بدنش را مشخص کنید. مثلا برای سرش یک دایره ، برای بدن یک بیضی و برای قسمت پاها یک دایره ترسیم کنید ، بعد بقیه اعضا را با فرم‌های دیگر می‌کشیم و در آخر به همه آنها شکل می‌دهیم. حالا نوبت به صورت این فک می‌رسد. من در اینجا صورت فک را از روبه‌رو و در حالی که به سمت بالا برده است می‌کشم. بعد با یک دایره دیگر در بالای دماغش، یک توپ ترسیم می‌کنم.بچه‌های عزیزم حالا که خوب تمرین کردید یک منظره با چند تا فک بکشید که در حال اجرای مسابقه توپ بازی هستند و نقاشی‌ها را با هر وسیله‌ای که دوست داشتید رنگ آمیزی کنید و برای ما به دفتر روزنامه ارسال نمایید تا بهترین نقاشی از بین نقاشی‌های شما انتخاب شود و در این قسمت از روزنامه چاپ گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر