jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۴۱۲۲۵۰   ۰۷ تير ۱۳۹۰  |  ۱۹:۱۲

ایام تعطیلات از تلویزیون ببینید،

جایزه ،سفر بزرگ ،سه راهزن ...

فیلمهای سینمایی و تلویزیونی « یک بام و دو هوا » ، « شهر آشوب» ، « عروس مرز» ، « سه راهزن» ، « جایزه» ، « خواب زمین» ، « مرد جنگ » ، « در اعماق دریا 1» ، « تصادف ممنوع» ،« جان سخت 1» ، « سفر بزرگ »، « دامادی به نام صفر » و ... پنجشنبه و جمعه 9 و 10تیرماه مصادف با مبعث پیامبرگرامی اسلام حضرت محمد (ص) ، ازشبکه های یک ، دو ، سه ، چهار، تهران و سیمای استان ها پخش می شـود.

شـبـکـه یــک

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی سیما، فیلم تلویزیونی « یک بام و دو هوا » به کارگردانی یوسف تیموری پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 16 ازشبکه یک سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : «کیومرث صالحی» سرهنگ خلبان بازنشسته که ساکن شیرازاست، با قبول شدن دخترش شهرزاد دردانشگاهی درتهران، به تهران آمده و خانه ای را می خرد .اما خیلی زود متوجه می شود که این خانه مالک دیگری هم دارد که سند قولنامه ای دردست دارد.
محمدکاسبی ، یوسف تیموری، محمد رضا داوود نژاد ، رضا شفیعی جم و عباس محبوب در فیلم تلویزیونی « یک بام و دو هوا » بازی کرده اند.

فیلم سینمایی « شهر آشوب» پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 23 ازشبکه یک سیما پخش می شود.

داستان فیلم ازاین قراراست که : تعدادی ازماموران شاغل دربخش مواد مخدرپلیس دیترویت آمریکا که همگی فاسدند و ازقاچاقچیان باج می گیرند، به طور ناگهانی براثرحادثه ای دستشان رو می شود.سپس رئیس افسران به نام مارتی که دست خود او نیزدرکاراست، ازترس برملا شدن کامل ماجرا، همگی ماموران و افراد قاچاقچی تحت امرخود را می کشد.
ری لیوتا و شان هاتوسی درفیلم سینمایی«شهرآشوب» به کارگردانی کریس فیشر محصول سال 2011 کشورآمریکا به ایفای نقش پرداختند.

فیلم تلویزیونی « عروس مرز» به کارگردانی و تهیه کنندگی مجید مظفری ، جمعه 10 تیرماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می شود.

داستان فیلم با بازی بنیامین مظفری، سهند جعفری، خسرو دستگیر،مجید غفاری ،الهام حیدریان و نازنین احمدی ازاین قراراست که : دریکی ازپاسگاه های مرزی غرب کشور افسری به نام توانا خدمت می کند، او خود را آماده می کند تابرای جشن عروسی به مرخصی برود که متوجه می شود. چند نفرتصمیم دارند ازهمان مرزمبادرت به قاچاق انسان نمایند. او که متوجه این امرمی شود از رفتن به مرخصی منصرف می شود .درحالی که می داند کارت های عروسی بین دوستان و فامیل پخش شده است .

شـبـکـه دو

فیلم سینمای « سه راهزن» به کارگردانی ها ایو فریتیگ پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 14:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم با بازی بلابی فیلیسن بی آمده : دختر بچه کوچکی به نام تیفانی به علت از دست دادن والدین و نداشتن خویشاوند مجبور می شود به نوانخانه برود. در بین راه سه راهزن شرور که نامشان لرزه به تن همه مردم می اندازد به کالسکه ای که دختر بچه در آن است حمله می کنند تا شاید پول یا طلای زیادی را به جیب بزنند، اما با دیدن او و تنها چمدانی که لباسهای تیفانی در آن قرار گرفته شوکه می شوند.
فیلم سینمای « سه راهزن» محصول سال 2007 کشور آلمان است .

فیلم تلویزیونی « جایزه» پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 17:30 ازشبکه دو سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : امیرعلی، پسربچه ای است که درمسابقه انشا نویسی شبکه دو برنده شده و حال باید برای گرفتن جایزه به شبکه دو بیاید. او ساکن ورامین است. پدرش به علت گرفتاری های کاری خود از آوردن او معذور است. مادربزرگ امیرعلی که به خانه آنها آمده با آگاه شدن ازقضیه، تصمیم می گیرد با امیرعلی روانه تهران شود.
مینا جعفرزاده ، حسین محب اهری ، معصومه کریمی ،حسین چنگی ،معصومه کریمی و صالح میرزا آقایی درفیلم تلویزیونی « جایزه» به کارگردانی رضا سبحانی و تهیه کنندگی محسن شایان فربه ایفای نقش پرداخته اند .

فیلم سینمایی « پل بلارت پلیس فروشگاه » به کارگردانی استیو کار 20 دقیقه بامداد روز جمعه 10 تیرماه ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد .

دراین فیلم خواهید دید: پاول بلارت مأمور امنیتی یک فروشگاه بزرگ است، او مردی چاق و بی عرضه ای است که مشکل قند دارد و هر بیست دقیقه یکبار باید چیز شیرینی بخورد تا از حال نرود، به همین دلیل نمی تواند وارد نیروی پلیس شود، او کار خود را دوست دارد، همسر پاول از او جدا شده و او را ترک کرده است ولی دخترش، مایا با او زندگی می کند، مایا و مادر پاول می خواهند که او دوباره ازدواج کند اما پاول موافق نیست، ولی به اصرار مادر و مایا در یک سایت شاوره ی ازدواج ثبت نام می کند تا از آنها مشورت بگیرد و یک فیلم و مشخصات خود را برای مشاوران در سایت می گذارد.
کوین جیمز و جایما مایزدرفیلم سینمایی « پل بلارت پلیس فروشگاه » محصول سال 2009 آمریکا ایفای نقش کرده اند .

فیلم سینمایی « تعطیلات در اردوگاه تابستانی » جمعه 10 تیرماه ساعت 17:30 ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد .

دراین فیلم با بازی زاچری بنت وگرگ اسپوتیسوود خواهید دید : رایان که پدرش را از دست داده است به همراه مادرش زندگی می کند. او یک برادرکوچک به نام سالیوان دارد. ازآنجایی که مادرش برای گذران زندگی مجبوراست سرکاربرود ، نمی تواند ازسالیوان نگهدای کند و به همین دلیل او را به خانواده ای آشنا سپرده تا از او نگهداری کنند. رایان شاگرد اول کلاس خود است و بعد ازپایان دبیرستان به او بورسیه می دهند تا در دانشگاه ادامه تحصیل دهد .
فیلم سینمایی « تعطیلات در اردوگاه تابستانی » به کارگردانی کوین سولیوان و تهیه کنندگی تری گرانت محصول کشورکانادا درسال 1989ساخته شده است .

فیلم تلویزیونی « خواب زمین » به کارگردانی محمدرضا آهنج و تهیه کنندگی امیرعباس کنی جمعه 10 تیرماه ساعت 23 ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد .

داستان این فیلم تلویزیونی درباره زنی جوان و خارجی به نام ماریا است که برای مشاهده  کاملترین و طولانی ترین کسوف قرن به همراه همسرش محسن به ایران آمده و در روستای زیبایی که زادگاه محسن است، اقامت می کند. لحضه ی کسوف فرا می رسد. تمامی اهالی، دانشگاهیان، علاقمندان، توریستها و ... روی تپه ی کسوف جمع اند.
امین زندگانی، فرخ نعمتی، سعید داخ و حسن اسدی در فیلم تلویزیونی " خواب زمین " به عنوان بازیگران اصلی حضورداشتند .

شـبـکـه سـه

فیلم سینمایی « مرد جنگ » به کارگردانی جوچین رونینگ و تهیه کنندگی اسوی نونگ گولیمو پنجشنبه  9 تیرماه ساعت 11:30 از شبکه سه سیما بازپخش می شود .
فیلم سینمایی « مرد جنگ » محصول سال 2008 درکشورهای نروژ، آلمان و دانمارک ساخته شده است.

فیلم سینمایی « دراعماق دریا 1» به کارگردانی جیم او هائلون پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 15 از شبکه سه سیما روی آنتن می رود .

درخلاصه داستان فیلم آمده : بک گروه اکتشافی در حال تحقیق دراعماق اقیانوس منجمد شمالی هستند . کاترین دانشمند زیست شناسی است که دراولین ماموریت گروه درحالی که سواربر زیردریایی تک سرنشین است، به نزدیکی دودکش های آتشفشانی بستراقیانوس رفته و ناپدید می شود.
جیمزنسبیت و اورلابرادی در فیلم سینمایی « دراعماق دریا 1» محصول سال 2010 انگلستان بازی کرده اند.

فیلم تلویزیونی « تصادف ممنوع »پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 19 ازشبکه سه سیما پخش می شود.

فیلم تلویزیونی« تصادف ممنوع » داستان رامین، تارا وغلام راروایت می کند که به خاطر تخلفات رانندگی به دادگاه احضارشده اند و گواهینامه شان باطل می شود.آنها مجبورمی شوند تا درکلاس های مختلف آموزشی شرکت کنند . این کلاس ها زمینه سازآشنایی این افراد با هم و اتفاقات بعدی می شود .
حدیث فولادوند،رامبد شکرابی ، رامین ناصرنصیر، نعیمه نظام دوست و هایده حائری درفیلم تلویزیونی « تصادف ممنوع » به کارگردانی محمد حجت ذیجوری وتهیه کنندگی ابوالفضل بانی  به ایفای نقش پرداختند.

فیلم سینمایی « جان سخت 1» به کارگردانی جک مک ترنان پنجشنبه9تیرماه ساعت 23:30 از شبکه سه سیما روی آنتن می رود .

درخلاصه داستان فیلم با بازی بروس ویلیس و آلن ریجمن آمده : یک خرابکاراینترنتی به اسم توماس گابریل به کمک دستیارش می لین قصد دارد ،خطاهای گسترده ای درسیستم های کامپیوتری ایجاد کند. درهمین حین جان مک کلین که ازهمسرش جدا شده و به همراه دخترش لوسی درحال گذراندن دوران استراحت دربروکلین است ماموریت می یابد به نیوجرسی رفته و یک هکرکامپیوتری به اسم مت فارل را پیدا کرده و به واشنگتن ببرد.
فیلم سینمایی « جان سخت 1» محصول سال 1998 کشورآمریکا است .

فیلم سینمایی « تصویر هشت در ده» به کارگردانی ناگشت کوکونور و ایشا تاکیا جمعه 10 تیرماه ساعت 11:30 ازشبکه سه سیما بازپخش می شود .

فیلم سینمایی « دراعماق دریا 2» جمعه 10تیرماه ساعت 15 ازشبکه سه سیما پخش می شود.
جیمزنسبیت و اورلا برادی درفیلم سینمایی « دراعماق دریا 1» محصول سال 2010 کشور انگلستان به ایفای نقش پرداخته اند .

فیلم سینمایی « مرد شماره یک » جمعه 10 تیرماه ساعت 19 ازشبکه سه سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده : یک آدمکش حرفه ای ماموریت می  یابد تا برای جلب نظر مردم به یک کاندیدای فرمانداری او را به صورت صوری ترورکند تا درجلب حمایت مردم در انتخابات پیروزشود. ولی هنگام انجام عملیات حادثه ای دیگر اتفاق می افتد .
رانا جونگ باهادورو جاسپال بانی درفیلم سینمایی « مرد شماره یک » به کارگردانی سانگوت سیوان محصول سال 2009 کشورهندوستان به ایفای نقش پرداختند.

شـبـکـه چـهـار

فیلم سینمایی « سفر بزرگ » به کارگردانی اسماعیل فرخی وتهیه کنندگی هامبرت بالسان پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 15:30ازشبکه چهار سیما پخش می شود.

داستان فیلم ماجرای پدرمراکشی الاصل ، ساکن فرانسه را بازگو می کند که ازپسرکوچکترش می خواهد با ماشین او را برای زیارت حج واجب به مکه ببرد. پسرازبرخی کارهای پدرمثل نماز خواندن و حج رفتن سر درنمی آورد.دراین سفرآنها ازکشورهایی مثل ایتالیا، بوسنی ، بلغارستان ، ترکیه وسوریه رد می شوند و درهریک ماجرایی را تجربه می کنند.
نیکولاس کزال ، محمد مجید و جی کی نرستن درفیلم سینمایی « سفربزرگ » محصول سال 2004 کشور فرانسه بازی کرده اند .

فیلم تلویزیونی « آغاز تا آغاز» به کارگردانی مهدی گلستانه و تهیه کنندگی داریوش ربیعی پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 20:50 ازشبکه چهارسیما روی آنتن می رود.

داستان فیلم درمورد یک وکیل شهرستانی است که دریک شرکت وکالت درتهران با حقوق و مزایای فوق العاده دعوت به همکاری می شود. وکیل به همراه خانواده اش به تهران مراجعت می کند و مشغول بکارمی شود.پرونده هایی که به او می دهند ، پرونده های ساده ای بود که چندان با حقوق و مزایایی که از شرکت دریافت می کند . سازگاری ندارد . بنابراین وکیل کم کم به این ماجرا شک می کند.
علی سرابی و شبنم فرشاد جو درفیلم تلویزیونی « آغاز تا آغاز» به عنوان بازیگران اصلی بازی کرده اند .

فیلم سینمایی « اقلیما» به کارگردانی محمد مهدی عسگر پور  جمعه 10 تیرماه ساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما4 » ازشبکه چهارسیما پخش خواهد شد.

درخلاصه داستان فیلم با بازی حسین یاری ، پانته آ بهرام ، احمد مهرانفر ، هنگامه قاضیانی ، فرناز رهنما ، احسان امانی و شاهرخ فروتنیان آمده : ساراهنگامی که می فهمد همسرش عماد (حسین یاری)دچارعارضه قلبی شده به شدت آشفته می شود.آشفتگی سارا با پیدا شدن تارمویی بور،درتخت عماد بیشترمی شود. اتفاقات عجیب وغریبی که اطراف سارا به وقوع  می پیوندد. اجازه نمی دهد چیزی از آشفتگی سارا، حتی بعد ازبهبودی عماد و بازگشتش به خانه کم شود.

شـبـکـه تـهــران

فیلم سینمایی « شهر خاکستر » پنجشنبه 9 تیرماه ساعت 13:30 ازشبکه تهران روی آنتن می رود.

داستان فیلم ازاین قراراست که به دلیل مصرف بیش از حد انرژی و آلودگی های صنعتی ، زمین در ورطه نابودی قرار گرفته است در این زمان دانشمندان ، معماران و مهندسان در مکانی گرد می آیند و تنها راه امید به آینده را در ساخت شهری زیر زمینی به نام خاکستر می یابند و کلید خروج از این شهر و ورود دوباره مردم آینده به زمین را درون جعبه ای قرارداده و به دست شهرداراین شهرمی سپارند.
دیویدآروال ، ایان الهاینی،هری تردآوی و تیم رابینز درفیلم سینمایی « شهر خاکستر » به کارگردانی جیل کنان محصول سال 2008 آمریکا به ایفای نقش پرداختند .

فیلم سینمایی « ماجرای نیمروز » جمعه 10 تیرماه ساعت 13:30 ازشبکه تهران روی آنتن  می رود.

درفیلم سینمایی « ماجرای نیمروز » محصول سال 2009 کشورآمریکاخواهیددید: فیبی پلیس زنی است که درکارش بسیارمهارت دارد ودرموارد گروگانگیری تخصص دارد.او با مادرودخترش زندگی می کند وازهمسرش جدا شده است . دریکی ازماجراهای گروگانگیری مردی به نام دانکن به او علاقمند می شود و از او خواستگاری می کند ونامزد می شوند. تااینکه دریک ماجرای گروگانگیری یکی ازافراد  به نام میکس بسیارنسنجیده عمل می کند و فیبی وی راتوبیخ می کند.
امی دی راوین ، ایوان سرجی و برایان مارکینسون درفیلم سینمایی « ماجرای نیمروز» به کارگردانی پیتر مارکل بازی کرده اند .

سـیـمـای اسـتـان هـا

فیلم سینمایی « دامادی به نام صفر» جمعه 10 تیرماه ساعت 13:30 از سیمای استان ها پخش می شود.

 درخلاصه داستان فیلم آمده : خانواده ای که درمجالس عروسی برنامه اجرا می کردند و به پول احتیاج داشتند ،روزی مشتری خوبی جذب می کنند و بسیارخوشحال می شوند، اما طولی نمی کشد که زوج جوان دچاراختلاف شده وعروسی به هم می‌خورد و آنها درطول فیلم تلاش می کنند تا عروسی دوباره سر بگیرد تا آنها هم پول خوبی بدست آورند .
فیلم سینمایی « دامادی به نام صفـر» به کارگردانی فرشاد ارج و با بازی رامین ناصر نصیر ، سحر ولد بیگی و فرانک جنیدی درژانر کمدی تولیدشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر