jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۴۰۹۴۹۳ ۲۵ خرداد ۱۳۹۰  |  ۱۷:۱۹

سازمان هواشناسی:

دمای هوا افزایش می‌یابد

آخرین داده‌های هواشناسی حاکی از افزایش دما در اغلب مناطق کشور به جز شمال شرق، شرق و جنوب شرق است.

به گزارش ایرنا، از امروز (چهارشنبه) تا روز جمعه در اغلب مناطق کشور جوی آرام حاکم خواهد بود، در حالی که ارتفاعات البرز طی ساعات بعدازظهر امروز شاهد افزایش ابر بوده و در برخی مناطق شمالی آذربایجان شرقی و اردبیل احتمال رگبارهای خفیف وجود دارد.

براساس پیش بینی سازمان هواشناسی، شرایط تشکیل گرد و خاک از روز پنجشنبه بر روی کشور عراق به دلیل وزش باد شدید در این ناحیه مهیا بوده است و از این رو احتمال نفوذ گرد و خاک به طور ضعیف به بخش هایی از نوار مرزی جنوب غرب وجود دارد.

سازمان هواشناسی برای مناطق شمال سیستان و بلوچستان و زابل نیز بروز گرد و خاک در بعضی از ساعات طی سه روز آینده پیش بینی کرده است.

براساس این گزارش بیشینه دمای هوای تهران طی سه روز آینده با روند افزایش به ترتیب 34 ،35 و 36 درجه بالای صفر و کمینه آن در این مدت به ترتیب به بالای 21 ، 22 و 23 درجه خواهد رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

صعودی شدن مجدد شیب ابتلا به کرونا، بسیاری از والدین دانش‌آموزان را نگران کرده است؛ والدینی که حالا با صحبت‌های دیروز رئیس‌جمهور، احتمالا چاره‌ای ندارند جز این که فرزندان‌شان را از 15 شهریور به مدرسه بفرستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر