jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۰۹۲۱۴ ۲۴ خرداد ۱۳۹۰  |  ۱۶:۲۱

سرهنگ امیری خبر داد:

دستگیری قاسم لبو در تهران

یکی از اراذل و اوباش در جنوب شرق پایتخت توسط پلیس تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، سرگرد امیر هوشنگ امیری، رییس کلانتری 159 بی‌سیم درباره جزییات این خبر، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح امنیت محله محور ماوران کلانتری159 طی چند روز گذشته با کسب چندین مورد گزارشات مردمی مبنی بر ایجاد شرارت توسط یکی از اراذل و اوباش به نام « قاسم» معروف به « قاسم لبو» در جنوب شرق پایتخت وارد عمل شدند.

وی اضافه کرد: ماموران با اطمینان از صحت خبر و با انجام کارهای اطلاعاتی منزل متهم را در خیابان شوش شناسایی کردند.

سرهنگ امیری با بیان این که پلیس ضمن کسب مجوز قضایی به منزل متهم مراجعه کرد، افزود: متهم زمانی که ماموران را مشاهده کرد با همکاری خانواده‌اش قصد فرار داشت اما با شلیک چند تیر هوایی توسط پلیس دستگیر شد .

رییس کلانتری 159 بی سیم گفت: پس از انتقال متهم به کلانتری در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که وی دارای چندین فقره سابقه کیفری شرارت، ایراد ضرب و جرح ، شرب خمر، اخلال در نظم عمومی ،تهیه و توزیع مواد مخدر و زورگیری است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون متهم دارای پنج شاکی خصوصی در ارتباط با شرارت است، اظهار کرد: این متهم به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر