jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۴۰۱۵۸۱   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۰  |  ۱۷:۰۱

در چهارمحال و بختیاری

تله فیلم برای طوبی کلید خورد

ساخت تله فیلم «برای طوبی» در چهارمحال و بختیاری کلید خورد.

این تله فیلم به کارگردانی رضا ابوفاضلی و تهیه کنندگی محسن شایانفر ساخته می‌شود و در آن تلاش‌های یک معلم برای کمک به پیشرفت تحصیلی دانش آموز بختیاری به تصویر کشیده خواهد شد.

 «برای طوبی» سومین تله فیلم تولید سیمای شبکه استانی جهان بین در 6 ماه اخیر است و تا پایان امسال 5 تله فیلم دیگر نیز در استان چهارمحال و بختیاری کلید زده خواهد شد.

صدر الدین حجازی، پویا امینی، رامتین خدا پناهی، سولماز غنی، پرتو صالحی و آرمیتا مرادی به همراه 10 نفر از هنرمندان استان در تله فیلم «برای طوبی» ایفای نقش می‌کنند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در حاشیه مراسم آغاز ساخت تله فیلم «برای طوبی» گفت: این مرکز هم اکنون در زمره مراکز طراز اول تولید کننده تله فیلم کشور قرار دارد و تا پایان امسال 10 ساعت مستند فاخر نیز تولید خواهد کرد.

رحیم زاده همچنین از تعهد تولید 12 ساعت انیمیشن در تولید سیمای شبکه استانی جهان بین خبر داد و پیش بینی کرد: این رقم تا پایان امسال به 18 ساعت برسد. نخستین پلان‌های تله فیلم «برای طوبی» صبح امروز در دامنه ارتفاعات منطقه سیاحتی ده چشمه از توابع شهرستان فارسان ضبط شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر