jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۸۵۹۷ ۰۹ اسفند ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۲

فیلم‌های «ای برادر کجایی؟»، «ایچی» و «سوختن»‌ بزودی از شبکه‌های مختلف سیما پخش خواهد شد. «ای برادر کجایی؟» ساخته برادران کوئن ، درباره 3 دزد آمریکایی است که فرار می‌کنند و در راه رفتن به خانه‌هایشان حوادث عجیبی برایشان روی می‌دهد.

مدیردوبلاژ این فیلم علیرضا باشکندی است و تعدادی از دوبلورهای آن عبارتند از: بهرام زند (جورج کلونی)، همت مومی‌وند(جان تورتورو)، شروین قطعه‌ای، حسین عرفانی، مهرخ افضلی،‌آزیتا یاراحمدی، بیژن علی‌محمدی، شهراد بانکی، محمد یاراحمدی و سمیه رهنمون. ماجراهای فیلم «ایچی» نیز درباره دختری نابیناست که به شهری دور افتاده می‌رود تا از قاتلان پدرش انتقام بگیرد.

مهوش افشاری، کسری کیانی، امیر حکیمی، مریم نوری‌درخشان، کوروش فهیمی و محمدرضا مومنی از جمله گویندگانی هستند که با سرپرستی جواد پزشکیان در این فیلم صحبت کرده‌اند.داستان فیلم «سوختن» نیز درباره دختر جوانی است که پدرش چند سال پیش در سانحه رانندگی کشته شده است. او هنگامی که به سن قانونی می‌رسد، تحقیقاتی را آغاز می‌کند تا علت واقعی مرگ پدرش را بفهمد.

مینو غزنوی، ناصر تهماسب، پرویز ربیعی، نرگس فولادوند و مهین برزویی از جمله دوبلورهای این فیلم تلویزیونی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر