jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۳۱۲۰۲۵   ۲۴ بهمن ۱۳۸۸  |  ۱۶:۳۸

کشتی آزاد - استانبول جام یاشار دوغو

احمدی و آذرشکیب به فینال رسیدند

در روز دوم رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو در شهر استانبول ترکیه، سعید احمدی و محمدرضا آذرشکیب کشتی‌گیران اوزان 60 و 120 کیلوگرم ایران با شکست حریفان خود به دیدار فینال رسیدند.

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام محسن کاوه مربی تیم ملی کشتی آزاد، سعید احمدی در وزن 60 کیلوگرم، در چهار دور کشتی‌گیرانی از ترکیه، ترکیه، گرجستان و مغولستان را شکست داد و امشب برای کسب مدال طلا با سلیم‌خان حسین‌اف نایب قهرمان جهان از آذربایجان روبرو می‌شود.

در وزن 120 کیلوگرم نیز محمدرضا آذرشکیب در سه دور کشتی‌گیرانی از کشورهای قزاقستان، آمریکا و قزاقستان را پشت سر گذاشت و امشب برای کسب مدال طلا به مصاف حریفی از آذربایجان می‌رود.

حمید کمروند در وزن 84 کیلوگرم ابتدا کشتی‌گیرانی از تونس و فرانسه را شکست داد اما در کشتی سوم مقابل شریف شریف‌اف کشتی‌گیر آذربایجانی در یک کشتی نزدیک و با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد و به گروه شانس مجدد راه یافت.

در همین وزن احسان امینی نیز با شکست کشتی‌گیری از کانادا، در دور دوم مقابل حریفی از آذربایجان شکست خورد و به گروه بازنده‌ها رفت.

عصر امروز و در گروه شانس مجدد احسان امینی ابتدا باید یک کشتی برگزار کند و در صورت پیروزی مقابل حمید کمروند قرار می‌گیرد و برنده این مبارزه به دیدار رده‌بندی وزن 84 کیلوگرم راه می‌یابد.

گفتنی است، رقابت‌های اوزان 66 و 96 کیلوگرم فردا برگزار می‌شود و تیم ایران دیروز در اوزان 55 و 74 کیلوگرم توسط فرزان بهرامی و سعید ریاحی به مدال برنز دست یافته بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر