jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۹۳۴۵۶   ۱۹ آبان ۱۳۸۸  |  ۱۹:۱۶

شنیدنی هفته

رونق موسیقی پاپ

این روزها اهالی موسیقی پاپ طرفداران زیادی دارند و خودشان هم مرتب کاست و سی‌دی منتشر می‌کنند. حمید عسگری هم «کما 2» را منتشر کرده است که شامل 9 آهنگ جدید است و قرار بود خردادماه منتشر شود اما با تاخیر حالا در این روزها منتشر می‌شود. آلبوم «8» هم به مناسبت میلاد امام رضا و همان تاریخ دوست داشتنی 8/ 8/ 88 منتشر شده است که ارادت خوانندگان موسیقی را به امام رضا(ع) نشان می‌دهد و سلیقه‌های مختلف می‌توانند شنونده آن باشند.

 این آلبوم شامل 8 قطعه‌ است که 8 خواننده یعنی «علی اصحابی»، «بابک جهانبخش»، «محسن چاووشی»، «حامی»، «امین رستمی»، «رضا صادقی»، «علیرضا شهاب» و «رضا یزدانی» آنها را اجرا کرده‌اند. خوانندگان این آلبوم در سبک‌های مختلف به اجرای قطعات پرداخته‌اند. اما اگر شما هم همیشه فکر می‌کردید که به موسیقی علاقه دارید اما فرصت و امکان آن فراهم نشده است می‌توایند یک بار مثل «مهدی کریمی» دلتان را به دریا بزنید و ساخته‌هایتان را ضبط کنید. کریمی، کاپیتان کشتی است و به شهرها و کشورهای مختلف سفر کرده و در یکی از این سفرهایک تار قفقازی برای خودش خریده است. حالا او پس از چندین سال، ساخته‌های خود را در کنار هم قرار داده و با عنوان آلبوم موسیقی بلوم (شکوفایی) منتشر کرده است. سازندگان و منتشرکنندگان این آهنگ، انتظار زیادی برای استقبال از آن ندارند و فکر می‌کنند این فقط یک آغاز است. این آلبوم را می‌شودیک آلبوم انگلیسی زبان براساس ترانه‌هایی با فرهنگ ایران و شرق دانست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر