jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۹۱۲۱ ۳۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۲۷

رنگ آسمان

جمعه پاییزی

احسان مرادی: سرانجام و از اواخر امشب امواج ناپایداری از سمت غرب وارد میهنمان می‌شود که سبب افزایش ابر و بارش‌های پراکنده در شمال غرب، غرب و تا حدی جنوب غرب می‌شود.

 بتدریج از بعدازظهر جمعه علاوه بر غرب و جنوب غرب که بارش‌ها در آن شدت می‌گیرد در دامنه‌های زاگرس، برخی مناطق دامنه‌های البرز، مرکز و جنوب شرق هم شاهد رشد ابر، رگبار، رعد و برق و کاهش دما خواهیم بود.

به نظر می‌رسد هفته آینده هفته‌ای پاییزی، همراه با ابر و در برخی مناطق توام با بارش باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر