jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۷۱۰۵   ۱۱ مرداد ۱۳۸۲  |  ۲۳:۰۹

با اجرای مرحله ای دیگر از طرح اکرام ایتام در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، نیکوکاران ، سبد سبد گل مهربانی بر دامان کودکان یتیم نشاندند. به گزارش خبرنگار جام جم ، روز گذشته کودکان یتیم ایران دست نوازش

نیکوکارانی را بر شانه های کوچک خود احساس کردند که رهپوی صدیق راه ائمه هدی (ع) بودند.مردم خیر و نوعدوست کشورمان دیروز با مراجعه به پایگاه های کمیته امداد امام خمینی ، به اکرام و اعزاز یتیمان پرداختند؛ کودکانی که از چشمه سار زلال محبت سیراب می شوند و با دلهای پر مهر و دستان پرسخاوت مومنین نیکوکار، پیوندی عاطفی می بندند. در تهران پایگاه حسینیه ارشاد و پایگاه امامزاده صالح تجریش ، از خیرین و نیکوکاران برای حمایت از کودکان یتیم ثبت نام کردند. برای مشارکت در این طرح ، حداقل مبلغ دریافتی برای حمایت از کودکان یتیم ، ماهانه 100هزار ریال تعیین شده است و نیکوکاران می توانند برای مدت زمانی دلخواه ، کمکهای خود را بپردازند. اکنون بیش از 500هزار کودک یتیم تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که 240هزار نفر از آنان را کودکان یتیم زیر 10سال تشکیل می دهند. با اجرای 5مرحله از طرح اکرام ایتام تا پایان سال گذشته بیش از 70هزار کودک یتیم از سوی 62هزار حامی نیکوکار تحت حمایت مادی و معنوی قرار گرفته اند و مبلغ 70میلیارد ریال نیز از این طریق به کودکان یتیم اهداء شده است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر