jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۲۲۸۴۰۵   ۲۱ دی ۱۳۸۷  |  ۱۱:۱۰

جام جم آنلاین: معاون اداره کل مشترکان و متقاضیان شرکت ارتباطات سیار ایران از ارایه سرویس دریافت ریز مکالمات تلفن همراه به صورت الکترونیکی به مشترکان سیم‌کارت‌های دایمی همراه اول خبر داد.


علیرضا اصغرنژاد در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: قرار است سرویس ریز مکالمه به سرویس‌های سیستم e-care شرکت ارتباطات سیار اضافه و این سرویس به مشترکان ارایه شود.

وی با بیان این که برای راه‌اندازی این سرویس در حال انجام هماهنگی‌های لازم هستیم تصریح کرد: مشترکانی که در این سیستم عضو هستند می‌توانند درخواست خود را به سیستم ارایه دهند و مدت زمانی که ریزمکالمه آن را می‌خواهند مطرح کنند که بعد از 24 ساعت بسته اطلاعاتی به ایمیل مشترک ارسال می‌شود.

وی درباره‌ هزینه‌ استفاده از این سرویس گفت: این سرویس قرار است به صورت رایگان به مشترکان ارایه شود اما ممکن است هزینه‌ای برای آن درنظر بگیرند که به صورت کاراکتری یا صفحه‌ای محاسبه شود.

اصغرنژاد تصریح کرد: این سرویس فعلا برای مشترکان دائمی همراه اول است و چون مشترکان اعتباری از سیستم شارژ استفاده می‌کنند نمی‌توانند از این سرویس استفاده کنند.

معاون اداره کل مشترکان و متقاضیان شرکت ارتباطات سیار ایران اضافه کرد: در حال حال حاضر مشترکان برای دریافت ریزمکالمات خود می‌توانند با در دست داشتن کارت شناسایی به یکی از دفاتر هشت‌گانه‌ی دولتی مراجعه کرده و ریز مکالمات خود را دریافت کنند.

وی درباره‌ هزینه این کار گفت: هزینه برای دریافت ریزمکالمات برای هر صفحه 50 تومان محاسبه می‌شود که در قبض مشترکان آورده می‌شود.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

سفر رئیس‌مجلس ایران به روسیه ابعاد مختلفی دارد؛ یک بعدش به روابط دوجانبه ایران و روسیه مرتبط است به این معنا که دو کشور تمایل دارند روابط خود را در عرصه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی و همکاری‌های منطقه‌ای توسعه بخشند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر