jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۲۰۶۵۸۷   ۱۴ مهر ۱۳۸۷  |  ۱۷:۰۳

حزب‌الله لبنان تهدید‌های اخیر فرمانده‌ ارتش رژیم صهیونیستی را نشانه‌ی ضعف این رژیم دانست.یک مقام بلندپایه‌ی حزب‌الله لبنان با اشاره به تهدیدها‌ی گادی ایزنکوت فرمانده‌ ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی، این تهدیدها را کم اهمیت توصیف کرد.

به گزارش ایسنا ، وی اظهار داشت: مقاومت در آمادگی کامل به سر می‌برد و هرگز از این تردید‌ها نخواهد ترسید.

این مقام حزب الله لبنان، رژیم صهیونیستی را یک دولت پوشالی توصیف کرد که با توجه به پیروزی‌های مقاومت علیه رژیم صهیونیستی در سال 2000 و 2006 به راحتی به دست مردان مقاومت نابود خواهد شد.

وی اظهار داشت: اسراییل در حال حاضر از مشکلات شدید داخلی رنج می‌برد و با این تفاصیل در انجام هر گونه جنگ جدید در لبنان ناتوان است.

وی تهدیدهای فرمانده‌ ارتش رژیم صهیونیستی را نوعی جنگ رسانه‌ای توصیف کرده و به اظهارات سید حسن نصرالله دبیر کل حزب‌الله لبنان در روز جهانی قدس اشاره کرد که طی آن گردان‌های نظامی رژیم صهیونیستی را تهدید به نابودی در صورت ورود به خاک لبنان و یا حمله به آن کرده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر