jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۹۵۰۴   ۲۷ دی ۱۳۸۱  |  ۲۲:۲۳

جام جم آنلاین - شرکت توزیع و فروشگاه های زنجیره ای کمارت امریکا روز پنجشنبه 26 ژانویه اعلام کرد: تعداد 326 فروشگاه را تعطیل کرده و 37000 کارمند خود را اخراج

می کند.
به نوشته روزنامه لاتریبون شرکت امریکایی توزیع و فروشگاه های زنجیره ای کمارت با صدور بیانیه ای اعلام کرد پس از اعلام ورشکستگی این شرکت در یک سال پیش و در اجرای تعهدات خود در چارچوب قوانین ورشکستگی شرکتها قصد دارد 326 فروشگاه ازمجموع 1800 فروشگاه خود را تعطیل کرده و 37000 کارمند خود را اخراج کند.
در این بیانیه آمده است کمارت امیدوار است بتواند از مقررات ماده یازده قانون حمایت از ورشکستگی که از 22 ژانویه 2002 شامل این شرکت شده است حداکثر تا 30 آوریل سال 2003 میلادی نجات یابد.
شرکت کمارت مبلغ 7/1 میلیارد دلار را برای هزینه های ناشی از تعطیلی این تعداد فروشگاه و بازخرید کارکنان خود اختصاص داده است .

یونایتد ایرلاینز اعلام ورشکستگی کرد
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر