jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۷۷۴۸   ۲۰ تير ۱۳۸۷  |  ۰۰:۵۸

برای چندمین بار اعلام شد

حذف نمره از مقطع ابتدایی

گروه جامعه: دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش گفت:‌ با اجرای طرح ارزشیابی توصیفی (کیفی) از سال 89 ‌ 88 در تمامی مدارس کشور، نمره از مقطع ابتدایی حذف می‌شود. به گزارش مهر، در جلسه 769 شورای عالی آموزش و پرورش که با حضور وزیر و دیگر اعضای آن تشکیل شد، شورای عالی آموزش و پرورش با اجرای طرح ارزشیابی توصیفی در سال تحصیلی 89 88 در تمامی مدارس ابتدایی کشور موافقت کرد.

مهندس نوید، دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش درباره مصوبات این شورا گفت: طرح ارزشیابی توصیفی (کیفی) دوره ابتدایی در سال تحصیلی 88 - 87 در آن دسته از مدارس که شرایط و امکانات لازم را دارند، اجرا می‌شود و پس از رفع نارسایی‌های موجود از سال تحصیلی 89 - 88 در تمامی مدارس ابتدایی کشور با رعایت مواردی، اجرایی می‌‌شود و در این صورت نمره حذف خواهد شد.

وی افزود: با اجرای تدریجی این طرح طی 5 سال از سال تحصیلی 89 - 88 ابتدا پایه اول ابتدایی و در سنوات بعد به ترتیب در دیگر پایه‌ها به طور کامل تحت پوشش قرار می‌گیرند و پایه‌های چهارم و پنجم مدارسی که تاکنون مجری طرح بوده‌اند به ترتیب از سال تحصیلی آینده مشمول اجرای آن خواهند بود و پژوهشگاه آموزش و پرورش موظف است ضمن بررسی نتایج اجرای طرح در پایه‌های چهارم و پنجم پیشنهادهای لازم را برای اصلاح طرح به شورای عالی ارائه کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر