jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۸۷۶۲   ۱۰ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۰۶

زنی با مراجعه به شعبه 1603جنایی تهران ، طی شکایتی عنوان کرد یکی از متهمانی که پرونده وی در این شعبه در حال رسیدگی است ، در شهریور ماه امسال در ژاپن ، شوهر وی را ربوده است .

به گزارش خبرنگار ما، این زن با ارائه یک دادخواست به قاضی جنایی تهران عنوان کرد: هشتم مهرماه از سوی دوستان شوهرم که با وی در ژاپن به سر می برند، اطلاع پیدا کردم ، همسرم توسط فردی به نام محسن - الف در شهر «فوسا» در حومه توکیو ربوده و سپس در یک انبار متروکه زندانی شده است . این زن در ادامه گفت : پس از یک ماه که متهم ، شوهرم را در این محل زندانی کرده است ، با دریافت مقادیری وجه نقد از وی ، او را آزاد کرده است . در پی این شکایت ، قاضی فخرالدین جعفرزاده با ثبت اظهارات زن دستور قضایی لازم را در این ارتباط صادر کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر