jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۶۸۹۲   ۱۶ تير ۱۳۸۷  |  ۱۴:۴۷

شرکت بزرگ گوگل از عرضه رایگان سرویس تقویم خود به کاربران گوشی‌های BlackBerry خبر داده است. این شرکت طی ماه‌های گذشته از طراحی و ساخت نسخه موبایلی سرویس تقویم و زمان‌بندی خود خبر داد. این سرویس به مشترکان تلفن‌همراه این امکان را می‌دهد تا بتوانند از طریق مرورگر اینترنتی گوشی خود، به جدول شخصی زمان‌بندی و ملاقات‌های خود روی پایگاه اینترنتی گوگل دسترسی پیدا کنند.

به گفته مسؤولان شرکت گوگل، از این پس کاربران گوشی‌های BlackBerry  می‌توانند به صورت رایگان، نرم‌افزار سرویس تقویم و زمان‌بندی شرکت گوگل را بارگذاری کنند و در مواقع لزوم از آن استفاده کنند. مشترکان می‌توانند در مناطقی که از نظر پوشش شبکه مخابراتی در وضعیت ضعیفی هستند نیز از سرویس گوگل بهره‌مند شوند.

کاربران گوشی‌های BlackBerry  به منظور استفاده از این سرویس می‌توانند به پایگاه اینرنتی شرکت گوگل به منظور بارگذاری نرم‌افزار مخصوص این سرویس مراجعه نمایند.

نرم‌افزار ویژه شرکت گوگل به کاربران گوشی‌های BlackBerry  این امکان را می‌دهد تا بتوانند به صورت شخصی، به سیستم تقویم و زمان‌بندی گوگل دسترسی داشته باشند.

در حال حاضر این سرویس استفاده از تقویم و جدول زمان‌بندی شرکت گوگل به صورت رایگان در اختیار کاربران گوشی‌های BlackBerry قرار می‌گیرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر