ستاد انتخابات کشور اعلام کرد:

پایان رای گیری در سراسر کشور به جز شهر تهران

حالا مردم

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری سرانجام فردا ۸ تیرماه به ایستگاه پایانی خود می رسد و ملت ایران همچون گذشته با شناخت عرصه و صحنه و برای اعتلا و سرافرازی میهن و جمهوری اسلامی به میدان انتخابات می‌آیند و در پاسخ به فراخوان رهبر معظم انقلاب و مبنا قراردادن شاخصه های یک انتخاب خوب، زبان بدگویان و دشمنان را کوتاه خواهند کرد.
کد خبر: ۱۴۶۲۴۷۰
 
باتوجه به پایان رسمی تبلیغات نامزدها از ساعت ۸صبح امروز۷تیرماه، طبق روال روزهای گذشته نگاهی داریم به بخشی از آخرین بازاریابی سیاسی نامزدهای ریاست‌جمهوری درمهلت قانونی تا شما مخاطبان عزیزرا برای مشارکت دراین حماسه پرشکوه و انتخاب فرد اصلح یاری کرده باشیم. چرا که برای ساختن فردای ایران،لازم است همه با هم وبه دور ازهرگونه نگاهی که منجر به شادکامی دشمن می‌شود در این صحنه حضور داشته باشیم و در کنار هم فردی راراهی پاستورکنیم که با اعتقاد قلبی به مبانی اصلی نظام و انقلاب در جهت احقاق حق و حقوق ملت از هیچ تلاشی دریغ نکند. مشارکت پرشور و حماسه‌آفرینی در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری یقینا مسیر کشور را برای تحقق شعار ایران قوی و سرافراز به طور ویژه یاری می‌کند. 

معتقدیم آزادی حق همه انسان‌هاست
مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سفر به مشهد  اظهار کرد: من یکی مثل شما هستم و دوست دارم صدای شما را در کشور بلند اعلام کنم و گوشی داشته باشم برای شنیدن صدای شما. ایران متعلق به همه ایرانیان است مال یک دسته، قوم و جناح نیست ایران را ایرانیان می‌سازند؛درنتیجه بایدهمه کسانی که دراین مملکت زندگی می‌کنند،حق داشته باشندبراساس شایستگی به آنجایی که باید، برسند. وی ادامه داد: اگرهمه پای صندوق‌های رای بیایند؛ خواهیم توانست حرف خود را محکم‌تر بزنیم و سهم خود را در قدرت داشته باشیم، معتقدیم ایران مال ایرانیان است. معتقدیم آزادی حق همه مردم مذاهب و انسان‌هاست و شعار انقلاب استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است.

مشارکت در انتخابات  بیانگر توان ملی است
مصطفی پورمحمدی نیز با حضور در یک نشست خبری گفت:نظام ما براساس تعهدات خود یعنی با قانون اداره می‌شود، کشور براساس مقررات مصوب و برنامه‌های روشن به پیش می‌رود. وی بیان کرد: آیت‌ا...رئیسی سبک مدیریت اسلامی‌انقلابی را زنده کرد، این راه باید با قوت ادامه یابد. پورمحمدی، مشارکت در انتخابات رانشان‌دهنده توان ملی دانست و گفت:حضور مردم پای صندوق رای و افزایش مشارکت، سبب اقتدار ملی شده و کشور را در برابر توطئه‌های بیگانگان و بدخواهان بیمه می‌کند. وی گفت: به نفع کسی کنار نمی‌روم و هیچ دلیلی برای این موضوع نمی‌بینم. وی بیان کرد: طبق نظرسنجی‌ها انتخابات دو مرحله‌ای خواهد شد، آرای افراد بالای جدول نزدیک است هرچند آراسازی توسط طرفداران آنها نیز انجام می‌شود.

مسیر ما حق است و ملت ما باید از آن انتفاع ببرد
سعید جلیلی در جمع مردم شیراز گفت: اگر کسی حوصله هم‌صحبتی با صاحبنظران را نداشته باشد وبخواهد با کمترین تشر عقب‌نشینی کند، چگونه می‌خواهد کشور را پیشرفت دهد؟ وی با بیان اینکه باید درعرصه‌های مختلف فناورانه حضور پرقدرت داشته باشیم. تصریح کرد: اگر می‌گویید باید جهش کرد، باید در برابر فساد بایستید و نباید کسی باشید که با اولین تشر، دست از مبازره با فساد بردارید. مسیر ما حق است و ملت ما باید از آن انتفاع ببرد. امروز در بزنگاه تاریخی هستیم، آیا می‌خواهیم این مسیر را با نگاه جهش و استفاده از فرصت‌ها پیش ببریم و مسائل روزمره و آسیب‌ها را هم حل کنیم یا این‌که بهانه بیاوریم فلان توافق امضا نشد و نتوانستیم؟ باید فرصت‌ها را بشناسیم و اشراف داشته باشیم .

قراردادهای نفتی زمان خاتمی فاجعه‌بار بود
علیرضا زاکانی نیز در جمع دانشجویان دانشگاه تهران با بیان این‌که وقتی حسن روحانی دولت را تحویل گرفت، ۲۰۵ هزار میلیارد تومان بدهی به بانک‌ها داشت، و وقتی دولت را به شهید رئیسی تحویل داد ۱۳۰۰هزارمیلیارد تومان بدهی داشت، تصریح کرد: دولت روحانی به اندازه کل بودجه یک سال، بدهی به دولت سیزدهم منتقل کرد. وزرای دولت سابق گفتند در آغاز یک توفانیم و عن‌قریب قیمت ارز سه رقمی خواهد شد اما چنین نشد وشرایط امروز به نحوی است که هرکس کشور راتحویل بگیرد، کشور غارت‌زده نمی‌گیرد.  زاکانی در پاسخ به سؤال یکی از دانشجویان گفت: من در مناظرات به کسی بی‌اخلاقی نکرده‌ام، بلکه تنها نقد کرده‌ام. اگر در مورد کرسنت حرف زده‌ام، زیرا زمان خاتمی قراردادهای نفتی فاجعه‌بار بود.

مردم اجازه بازگشت به دهه ۹۰ را نمی‌دهند
محمدباقر قالیباف هم در ورزشگاه شهید شیرودی اظهار کرد: نتیجه تفکری که دوگانگی را رقم زد، تورم و افزایش ۲۶ برابری نقدینگی است، می‌خواهند آن روزها را تکرار کرده و آن شرایط را به نوعی به مردم تحمیل کنند اما مردم متوجه این مسأله هستند. قالیباف گفت: معتقدیم ناکارآمدی، ریشه فساد و تمام اتفاقات است، اگر اتفاقات دیگری می‌افتد ریشه در نوع فساد و تصمیم‌های خلق‌الساعه دارد. این نابه‌سامانی‌ها، ناکارآمدی‌ها و دوگانگی‌های بیهوده که یک دهه کشور را عقب نگه داشت و سیستم متوقف شد، حل می‌کنیم. آب نوشیدنی را هم به برجام گره زدند. نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: مردم دیگر اجازه چنین کار‌هایی و بازگشت به دهه ۹۰ را نخواهند داد. 

اولویت ما ادامه کار «دولت خدمت» است
سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تا زمان ارسال محتوای روزنامه به چاپخانه و در روز آخر تبلیغات، محتوای خاصی تولید یا منتشر نکرد اما رئیس ستاد انتخاباتی سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی در اصفهان، طی یک نشست خبری به شعار انتخاباتی نامزد متبوع خود با عنوان «دولت مردمی و خانواده» اشاره کرد و گفت: هدف این کاندیدا، واگذاری امور کشور به مردم است و در این راستا دولت به‌عنوان تسهیلگر به مردم کمک می‌کند. وی اولویت نخست کاندیدای مورد حمایت خود را ادامه دادن مسیر «دولت خدمت» بیان و تاکید کرد: این نامزد انتخاباتی به خانواده اهمیت ویژه‌ای می‌دهد و در برنامه‌های خود، مشکلات و نیازهای  آنها را دیده‌ ‌است.

به چه کسی رای دهیم؟
اعتقاد قلبی و واقعی به مبانی انقلاب داشته باشد
کارآمد باشد
شب و روز نشناسد
دنبال کار باشد
توانایی برای کار کردن داشته باشد
از عناصر و همکاران خوب استفاده کند
از همه ظرفیت‌های کشور استفاده کند
آویزان به قدرت‌های خارجی نباشد
چشمش به خارج از مرزهای کشور نباشد
قدر ظرفیت‌های کشور را بداند
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها