همزمان با عید سعید فطر برگزار می‌شود؛

یک شب شاد در شهر رویاها

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان گفت: جشن بزرگ «باهم بهتریم» به مناسبت عید سعید فطر با حضور هنرمندان مطرح کشوری جمعه، یکم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در شهر رویاها برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۱۴۰۴۷۵۷

جام جم آنلاین اصفهان؛ سعید ساکت با اشاره به جزئیات برنامه «جشن بزرگ باهم بهتریم» به مناسبت عید سعید فطر اظهار کرد: مطابق با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، شرکت توسعه سیاحتی سپاهان در جشن بزرگ «باهم بهتریم»، همزمان با ایام عید سعید فطر، روز جمعه، یکم اردیبهشت ۱۴۰۲، از ساعت ۲۰ در محل شهر رویاها میزبان مردم اصفهان خواهد بود.

وی افزود: این مراسم با رویکرد ارتقای نشاط شهری و افزایش ظرفیت‌های تفریحی، رویدادی در کلان‌شهر اصفهان با حضور هنرمندان مطرح کشوری همچون حسین حقیقی خواننده مطرح انقلابی، جواد مدنی هنرمند طنزپرداز اصفهان و اجرای برنامه‌های کودک توسط هنرمندان اصفهانی با مجری‌گری حامد سلطانی برگزار می‌شود.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان تصریح کرد: از دیگر برنامه‌های این مراسم می‌توان به ویژه‌برنامه کودکان، مسابقه و قرعه‌کشی به همراه جوایز نقدی و غیرنقدی اشاره کرد، لذا امیدواریم که با برگزاری این مراسم بتوانیم خاطره ماندگاری از عید سعید فطر ۱۴۰۲ در ذهن مردم اصفهان به یادگار بگذاریم.

وی ادامه داد: از گردشگران و شهروندان نصف‌جهان دعوت می‌کنیم در این مراسم خاطره‌انگیز شرکت کنند.

ساکت گفت: ورود به شهر رویاها و حضور در این جلسه روز یکم اردیبهشت ۱۴۰۲ رایگان است و شهروندان می‌توانند در صورت تمایل با پرداخت هزینه از بازی‌ها و خدمات پیرامون مجموعه نیز استفاده کنند.

وی اظهار کرد: شهر رویاها بزرگترین شهربازی کشور با بیش از ۲۰ بازی روباز و سینماهای چندبعدی، همچنین ۶۰ بازی رایانه‌ای، حضور ظرفیت‌ها و برندهای غذایی و نخستین گذر گردشگری و غذایی اصفهان در کمربندی شرق اصفهان همه‌روزه میزبان گردشگران و شهروندان اصفهانی است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در شهر رویاها به آدرس اتوبان کمربندی شرق اصفهان مراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۷-۹۵۰۲۰۹۶۰-۰۳۱ تماس حاصل کنند.

یک شب شاد در شهر رویاها

هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها