پس از یک سال و نیم در کرج برملا شد

مرگ کودک با خودخواهی پدر سنگدل

رییس پلیس آگاهی البرز اعلام کرد: فردی که یک سال و نیم پیش با خوراندن متادون، کودک ۱۹ ماهه و تنها فرزندش را به کام مرگ فرستاد، توسط پلیس آگاهی البرز در ماهدشت کرج شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر: ۱۳۹۸۸۴۰

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ محمد نادربیگی سه شنبه در تشریح جزییات این خبر به ایرنا گفت: یک سال و نیم پیش این پدر فرزند خود را که دچار مرگ مغزی شده بود به یکی از بیمارستانهای تهران می برد که با تحقیقات پزشکی قانونی مشخص شد این کودک به دلیل خوردن متادون دچار مرگ مغزی شده است.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه محل وقوع حادثه در کرج و این فرد ساکن ماهدشت بود، پرونده قضایی برای بررسی موضوع و دستگیری متهم به استان البرز ارجاع گردید.

رییس پلیس آگاهی استان البرز اضافه کرد: پس از آشکار شدن هدف شوم این پدر سنگدل، شناسایی مخفیگاه او در دستور کار پلیس قرار گرفته و در کوتاه‌ترین زمان ممکن متهم در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

وی افزود: اگر چه وی مدعی شد که فرزندش شربت متادون را خودش خورده است اما اسنادی مالی در دست پلیس قرار گرفت که نشان می دهد این فرد با قصد قبلی دست به این اقدام زده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در تحقیقات تکمیلی به قتل طفل ۱۹ ماهه خود اعتراف کرد، گفت: با تکمیل پرونده متهم برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها