رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک سنگین در مسیر‌های بزرگراهی پایتخت خبر داد.
کد خبر: ۱۳۶۸۰۴۸
به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ مجید رنجبر با اشاره به ترافیک سنگین در مسیر‌های بزرگراهی اظهارکرد: هم اکنون در بزرگراه‌های شیخ فضل اله در مسیر غرب به شرق از جناح، آزادی در مسیر غرب به شرق از شهیدان و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی است.

وی گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری دارای ترافیک است.

سرهنگ رنجبر ادامه داد: در بزرگراه‌های شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از شمیران نو، بابایی در مسیر جنوب به شمال از نیروی زمینی، یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از تیموری، امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، صدر در مسیر شرق به غرب از کاوه دارای بار ترافیک صبحگاهی است.

وی خاطرنشان کرد: بزرگراه‌های شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران از مقطع حکیم تا گفتگو، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ تاکید کرد: تیم‌های پلیس راهور در تمامی تقاطع‌ها، معابر و میادین شهر تهران به منظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها