به همت شهرداری برازجان برگزار شد؛

بازدید از پروژه های عمرانی 

بازگشایی مناقصه‌های پروژه‌های عمرانی شهرداری برازجان؛

آغاز تحول بزرگ در شهر

شهرداری برازجان که طی ماههای اخیر فصل جدیدی از جهاد عمران شهری و خدمت به شهروندان را آغاز کرده است تلاش می‌کند با سرعت بخشیدن به پروژه‌های اجرایی و عمرانی ضمن استفاده‌ی بهینه از زمان، روند تغییر چهره‌ی شهر را به‌صورت هدفمندتری پیگیری کند
کد خبر: ۱۳۶۶۳۷۱

 

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر،شهرداری برازجان که طی ماههای اخیر فصل جدیدی از جهاد عمران شهری و خدمت به شهروندان را آغاز کرده است تلاش می‌کند با سرعت بخشیدن به پروژه‌های اجرایی و عمرانی ضمن استفاده‌ی بهینه از زمان، روند تغییر چهره‌ی شهر را به‌صورت هدفمندتری پیگیری کند.
پس از پایان عملیات اصلاح و بهسازی بلوار شهید مزارعی (حدفاصل میدان شهدا تا میدان بیمارستان ۱۷ شهریور) که نقش موثری در بهبود ترافیک و نیز کیفیت بصری این معبر ایفا کرد، طی روزهای اخیر اصلاح بلوار آیت الله طالقانی در دستور کار شهرداری برازجان قرار گرفته است.

به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان مناقصه‌ی این پروژه به سرانجام رسیده و با مشخص شدن پیمانکار ذیصلاح، عملیات اجرایی پروژه در نزدیک‌ترین زمان ممکن آغاز خواهد گردید.

بر اساس این گزارش، پروژه‌ی مذکور شامل اصلاح و بهسازی بلوار آیت الله طالقانی از میدان ۱۷ شهریور تا سه‌راه شهید آیت می‌باشد که بازسازی ۴۰۰ متر بلوار، جابه‌جایی درختان فعلی و جایگزینی درختان جدید، بهسازی سنگ جدول، کفسازی، نصب پایه‌های روشنایی، آبنما و باکس گلهای فصلی را شامل خواهد گردید.
گفتنی است این پروژه با برآورد اولیه به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال وارد فاز عملیاتی خواهد شد.

امید می‌رود اجرای این پروژه علاوه بر زیباسازی بلوار مذکور نقش موثری در بهبود کیفیت تردد در این مسیر ایفا کند زیرا طی سالیان اخیر شاهد تبدیل شدن این مسیر به یکی از گره‌های مهم ترافیکی مرکز شهر برازجان بوده‌ایم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها