jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۲۵۸۰   ۲۴ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۴:۵۰

رسانه انگلیسی مدعی شد که کریستیانو رونالدو نسبت به تصمیم سولسشر واکنش نشان داده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، همچنان جنجال تصمیم سولسشر در بازی 2 هفته پیش منچستریونایتد مقابل اورتون ادامه دارد. جایی که سرمربی منچستر تصمیم گرفت از ابتدا به فوق ستاره خود بازی ندهد. آن مسابقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا انتقادات از سولسشر به اوج برسد. از فرگوسن آغاز شد  و حالا سان انگلیس نوشت که واکنش خودِ رونالدو را به همراه داشته است.

رسانه انگلیسی مدعی شد که طبق منابع خود متوجه شده که به شدت رونالدو از تصمیم سولسشر عصبانی شده و این مربی گفته که باید در هر بازی در ترکیب اصلی قرار گیرد.

سان انگلیس نوشت که رونالدو به شدت از نیمکت نشینی ناامید و ناراحت شده و به سولسشر گفته که می‌خواهد در هر بازی لیگ در ترکیب باشد. او گفته که به اینجا آمده تا قهرمان رقابت‌های مختلف شود و منچستر برای پیروزی نیاز دارد در هر بازی از بازیکنان با اهمیت خود استفاده کند.

امروز منچستریونایتد در ورزشگاه کینگ پاور میهمان لستر است و انتظار می‌رود که رونالدو در ترکیب اصلی قرار گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها